Puszatek.pl

thelma i luise

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 9 msc
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Włocławek
  • TELEFON 54... Pokaż numer telefonu 54 233 20 21, 530 779 523

Thelma i Luise to dwie wspaniałe dziewczyny, które niczym ich imienniczki ze znanego filmu uciekły od swojej szarej rzeczywistości. Uciekły od swojego właściciela... a może wcale nie uciekły, a zostały wyrzucone z domu… kto to wie. Lecz nawet jak się nie wiedzie w życiu, to we dwie zawsze raźniej. Telma i Luise na bank są siostrami, bo wyglądają jak dwie kropelki wody. Są śliczne, smukłe niczym sarenki i baaardzo ze sobą zżyte. Patrząc na nasze dziewczyny, wiemy czego najbardziej teraz pragną. Thelma i Luise chcą “uciec”. Nie dosłownie oczywiście. Chcą uciec do swojego domu, do swojego człowieka, do rodzinki u boku której odnajdą szczęście, bezpieczeństwo i miłość. Jeżeli i Wy chcecie uciec od nudy, to jest na to rada. Nasze wesołe iskiereczki na pewno wypełnią pozytywną energią Wasz dzień. Każdy będzie inny, wesoły i niepowtarzalny. Wy poczujecie się lepiej, a i one będą szczęśliwe. A najważniejsze w życiu to szczęśliwym być.❤️ Thelma i Luise posiadają szczepienia przeciw chorobom wirusowym oraz wściekliźnie. Przeszły zabieg sterylizacji i posiadają chip. W indeksie schroniska znajdują się pod numerami: Thelma - 11776/223/20, Luise – 11775/222/20.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

vegas_photo

VegasMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Vegas Rasa: mix Ur. 2018r Płeć: samiec Wielkość: średni Waga: 21 kg Aktualizacja: Vegas bardzo otworzył się w schroniskowym otoczeniu. To już nie ten sam psiak, który był zagubiony i czuł się niepewnie. Teraz to mega przyjazny, żywiołowy i lgnący do ludzi piesek. Gdy jest blisko człowieka czuje się bezpiecznie i swobodnie. Uwielbia zabawy i drapanko po szyjce. Okazało się również, że chodzenie na smyczy nie jest mu obce. Całkiem dobrze sobie na niej radzi. Jest niezwykle miły i z pewnością będzie wspaniałym przyjacielem. Do nowego domu wniesie mnóstwo radości, a swoich opiekunów pokocha najmocniej jak tylko potrafi. Vegas to średniaczek znaleziony na terenie gminy Błonie. Jest młodym, nieśmiałym ale przyjaźnie nastawionym psiakiem. W pierwszym okresie zapoznawczym czuł się niepewnie w nowym otoczeniu ale już po kilku głaskach i miłych słówkach otworzył się. Vegas to miły, potulny i wrażliwy psiak. Nie radzi sobie za dobrze z chodzeniem na smyczy. Tęskni i czeka na swojego człowieka. NIE KUPUJ – ADOPTUJ ! PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl
PłećON Wiek2 lata Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.