Puszatek.pl

solo

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 10 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Konin
  • TELEFON 63... Pokaż numer telefonu 63 243 80 38, 726 189 055

Solo zamieszkał w schronisku 08.02.2018 roku. Przyjazny, spokojny, uroczy i starszy piesek. Bardzo kontaktowy, radosny. Jest już pieskiem starszym, powolnym, na spacerki chodzi w swoim tempie. Codziennie przyjmuje leki na stawy. Na pieski reaguje różnie, ale raczej nie wdaję się w większe konflikty. Szukamy dla niego nowego domku... na resztę lat…

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

rudy i Misiek_photo

Rudy i MisiekMiasto:

Misiek i Rudy to jedne z najdłużej przebywających psów w schronisku, trafiły do nas jeszcze za czasów zarządu PGK. Ich staż w schroniskowym boksie to aż 6 lat. Zostały wyłapane razem, na ulicach Koszalina. Dokładnie nie znamy przeszłości piesków, podejrzewamy jednak, że nie spotkało ich za wiele dobrego. Los obszedł się z nimi niesprawiedliwie, a w przypadku psów tym losem jest człowiek. Kiedy życie psa jest w rękach człowieka nie wróży to często niczego dobrego, czego przykładem są właśnie Misiek i Rudy, które zostały porzucone. Tutaj znalazły schronienie, miała to być jednak tylko tymczasowa przystań, jak dla każdego psa, który trafia do schroniska. Mimo to wiele psów spędza w nim większość życia, a nawet całe, aż do ostatniego dnia, odchodząc samotnie w boksie. Misiek i Rudy znajdują się na samym końcu schroniska. Dodatkowo ze względu na swój wiek i wygląd są niewidzialne dla ludzi odwiedzających schronisko, chcących adoptować psa. Misiek ma 15 lat, nie ma lewego oka, natomiast 10-letni Rudy jest przerażony i przez cały czas chowa się za Miśkiem. Pieski są w trakcie socjalizacji z wolontariuszami, aby nabrały zaufania do człowieka. To przestraszone czworonogi i bardzo łagodne. Oba pieski są w typie amstaffa, więc ciąży na nich stereotyp agresywnej rasy. Większość ludzi nie wie, że amstaffy są bardzo łagodne w stosunku do człowieka. Rudy choć jest kłębkiem strachu, ani myśli zawarczeć czy ugryźć. Daje się dotykać, ale tylko przy Miśku, inaczej po prostu ucieka. Pieski potrzebują czasu aby na nowo odkryć w człowieku dobro. Z pewnością byłoby im łatwiej w domu, gdzie okazywano by im miłość na co dzień. Jeśli chcesz któremuś z nich podarować taki dom, prosimy o kontakt ze Schroniskiem. Wspaniałym rozwiązaniem byłoby znaleźć wspólny dom dla obu piesków, ale czy los będzie dla nich, aż tak łaskawy?
PłećON Wiek12 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.