Puszatek.pl

buczer

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 11 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Konin
  • TELEFON 63... Pokaż numer telefonu 63 243 80 38, 726 189 055

Buczer pierwszy raz trafił do schroniska 23.05.2012r (ur. V 2009r.). Przyjazny, towarzyski i łagodny w stosunku do ludzi. Niestety nie toleruje innych psów. Bardzo chętnie wychodzi na spacery, jest wielkim "wulkanem" energii, którą musi spożytkować. Jest po kastracji. Po 2-letniej adopcji podczas interwencji został zabrany właścicielowi. I kolejny raz szuka domu, kolejnej szansy na życie u boku człowieka.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

gburek_photo

GburekMiasto: Warszawa

Boję się człowieka i niewiele mogę na to poradzić. Bo nikt mnie nie chce.. Nie jestem miziastym przytulakiem ani słodkim kociakiem ganiającym za wędką i pakującym się każdemu na kolana. Myślę sobie, że może czasem mógłbym poudawać, ale zaraz mi to mija. Chciałbym żeby ktoś polubił mnie takiego jakim jestem. Nie mam szansy udowodnić, że umiem i chcę żeby było inaczej. Czasem, kiedy gasną światła w kociarni myślę sobie jak wygląda miejsce, do którego wychodzą opiekunki. Obiecują mi, że kiedyś się przekonam, ale nic na to nie wskazuje. Światła gasną- ja tu jestem. I tak codziennie... Gburek jest starszym kotem. Został bardzo skrzywdzony przez człowieka. W wyniku wieloletnich zaniedbań, głodu, braku szczepień, odrobaczeń, leczenia Gburek jaki pozostałe koty z Mokotowa miał problemy ze zdrowiem, nerki niestety są w bardzo złym stanie :( Jest kotem, który totalnie omija człowieka, nie szuka kontaktu. Jedynym ratunkiem dla niego i szansą na normalność jest dom i człowiek, z którym będzie mógł spędzać czas częściej niż ma taka możliwość w Schronisku. Niestety nie możemy dać żadnych gwarancji na to, że stanie się miziastym przytulakiem Dlatego szukamy opiekuna i domu, cierpliwego, który za swój cel stawia pomoc bardzo potrzebującemu kotu. Kotu skrzywdzonemu i nieufnemu. Tylko w domu, otoczony troską, miłością i spokojem ma szansę w pełni się otworzyć i poczuć czym jest normalne życie. Szukamy domu, który gotowy jest dać biednemu kotu wiele jednocześnie nie oczekując nic w zamian... BIEŻĄCE INFORMACJE O KOTACH Z KORABEK https://m.facebook.com/koty.z.korabek/ INFORMACJE O INTERWENCJI: Pong trafił pod opiekę Fundacji w wyniku interwencji w mieszkaniu na Mokotowie. Wyniszczony, wychudzony ze śladami walk i przebytego kociego kataru. Kilka miesięcy zajęło doprowadzenie go do takiego stanu jak teraz. Obecnie z wyglądu w niczym nie przypomina kocura z dnia interwencji . Pod względem psychicznym nadal jednak wymaga pracy.
PłećON Wiek9 lat Wielkość-

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.