Puszatek.pl

malibu

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 9 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Włocławek
  • TELEFON 54... Pokaż numer telefonu 54 233 20 21, 530 779 523

Malibek jest jeden jedyny, trudno znaleźć podobnego. To oryginał w każdym calu. Jest pręgowany, muskularny, na krótkich łapkach. Jego wygląd może budzić respekt i raczej nikomu obcemu nie przyjdzie do głowy, by bez pytania go pogłaskać. Pozory mylą, bo tak naprawdę to uczuciowy i przyjazny pies. Ma w swoim sercu ogrom miłości do człowieka i choć może nie jest typem klasycznego pieszczocha, to widać, że uwielbia przebywać w towarzystwie ludzi. Na spacerach popiskuje żałośnie i co chwila zerka, czy człowiek jest obok. Malibek ceni też sobie sport, sport, no i jeszcze raz sport. Jego ulubioną dyscypliną są biegi, więc kiedy tylko się da, to biegnie. Malibu jest wykastrowany, zaszczepiony przeciwko wściekliźnie oraz chorobom wirusowym. Posiada również chip. W indeksie schroniska widnieje pod numerem 9992/106/16.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

stiwi_photo

StiwiMiasto: Wejherowo

Stiwi jest gotów poznać swoją nową rodzinę. Stiwi trafił do schroniska w lutym 2022 roku z gminy Przodkowo. W dniu przyjęcia, chłopak był bardzo podenerwowany, wręcz rozdrażniony. Z ran na łapie oraz pyszczku, wywnioskowaliśmy, że niedawno został zaatakowany przez innego zwierzaka. Stiwi początkowo próbował, odgrodzić się od opiekunów wielkim murem, pokazując swoje piękne zęby, przy każdej okazji. Z upływem czasu, chłopak nabierał coraz więcej odwagi w kontakcie z człowiekiem i nawet zaczął nabywać zaufania, do wybranych pracowników schroniska. I choć wciąż nie jest typowym miziakiem, każdego dnia walczy ze swoją nieśmiałością... Spacery z nim nie należą do najłatwiejszych. Być może, wciąż pamięta pogryzienie, z dnia przyjęcia i dlatego strachem reaguje na szczekające w koło psy. Wyraźnie odpręża się, kiedy w tle słychać tylko szum wiatru, śpiew ptaków i głos opiekuna... Stiwi ma około 5 lat. W schronisku został zaszczepiony, odrobaczony, odpchlony oraz zachipowany. Codziennie cierpliwie czeka, aż ktoś się w nim zakocha i zabierze go do domu. Stiwi przebywa w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt OTOZ Animals w Dąbrówce k. Wejherowa. W sprawie adopcji prosimy o kontakt pod numerem telefonu: 607 540 557 lub mail: dabrowka@otoz.pl --------------------------------- POMÓŻ NAM POMAGAĆ Jeśli nie możesz adoptować psa, kota - adoptuj wirtualnie, przekaż 1% podatku (Krajowy Rejestr Sądowy: KRS 0000069730), zostań wolontariuszem lub prześlij darowiznę pieniężną na konto schroniska: OTOZ ANIMALS Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino PKO BP: 74 1020 1853 0000 9602 0068 7616mie Psiaki i kociaki będą Ci wdzięczne...
PłećON Wiek5 lat Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.