Puszatek.pl

nero

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 2 lata
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Wejherowo
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 607 540 557

Nero ma zaledwie dwa lata- to jeszcze psi młodzieniec pełen energii i chęci do życia. Chłopak do schroniska OTOZ Animals w Dąbrówce trafił w wyniku interwencji. Szukamy dla niego wspaniałego domu w którym poczuje się kochany i szanowany. Nero ma mnóstwo pozytywnej energii którą zapewne chętnie podzieli się z nowym opiekunem. Psiak został zaszczepiony i zaczipowany. W najbliższym czasie czeka go jeszcze zabieg kastracji. W sprawie adopcji Nero, prosimy o kontakt telefoniczny z biurem adopcyjnym schroniska. OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino tel. biuro adopcyjne: 607-540-557 ☎️ adres e-mail: dabrowka@otoz.pl Nie możesz adoptować przyjaciela? Zostań wirtualnym opiekunem. http://schroniskodabrowka.pl/adopcje/adopcja-wirtualna/

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

pong_photo

PongMiasto: Warszawa

Pong jest kotem bardzo skrzywdzonym przez człowieka. W wynikuwieloletnich zaniedbań, głodu, braku szczepień, odrobaczeń, leczenia Pong jaki pozostałe koty z Mokotowa miał problemy ze zdrowiem. Trzeba było usunąć chore, nieleczone oko a także zoperować złamana żuchwę. Po mimo groźnego wyglądu zbója jest bardzo lękliwy, potrafi też wpaść w panikę. Czas najchętniej spędza w swojej kryjówce, w ogromnym Zamku, który nasze koty dostały w prezencie od sympatyka. Pong przyjaźni się z rudym Pingiem ale też dobrze odnajduje się w grupie kotów. Kompletnie jednak nie radzi sobie z obecnością człowieka ???? Jedynym ratunkiem dla niego i szansą na normalność jest dom i człowiek, z którym będzie mógł spędzać czas częściej niż ma taka możliwość w Schronisku. Niestety nie możemy dać żadnych gwarancji na to, że stanie się miziastym przytulakiem ???? Dlatego szukamy opiekuna i domu, cierpliwego, który za swój cel stawia pomoc bardzo potrzebującemu kotu. Kotu skrzywdzonemu i nieufnemu. Tylko w domu, otoczony troską, miłością i spokojem ma szansę w pełni się otworzyć i poczuć czym jest normalne życie. Szukamy domu, który gotowy jest dać biednemu kotu wiele jednocześnie nie oczekując nic w zamian... BIEŻĄCE INFORMACJE O KOTACH Z KORABEK https://m.facebook.com/koty.z.korabek/ INFORMACJE O INTERWENCJI: Pong trafił pod opiekę Fundacji w wyniku interwencji w mieszkaniu na Mokotowie. Wyniszczony, wychudzony ze śladami walk i przebytego kociego kataru. Kilka miesięcy zajęło doprowadzenie go do takiego stanu jak teraz. Obecnie z wyglądu w niczym nie przypomina kocura z dnia interwencji . Pod względem psychicznym nadal jednak wymaga pracy.
PłećON Wiek11 lat Wielkość-

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.