Puszatek.pl

abelard

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 6 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Kielce
  • TELEFON 41... Pokaż numer telefonu 41 361 67 24

ABELARD - jest to psiak znaleziony na os. Na Stoku. Prawdopodobnie błąkał się tam długo. Był brudny i wychłodzony, dodatkowo uległ wypadkowi. Teraz Abelard jest już "na chodzie". To jeden z naszych schroniskowych ulubieńców. Psiak niestety nie widzi, co nie przeszkadza mu zupełnie w normalnym funkcjonowaniu. Abelard bardzo lubi inne zwierzęta, dogaduje się zarówno z psami jak i suczkami. Bardzo lubi koty, gdy wyczuje je w pobliżu zaczyna merdać ogonkiem. W momencie gdy spotka na swojej drodze człowieka, aż cały promienieje! Merda ogonkiem, łasi się i przytula. To pies idealny, niewielki i bardzo kontaktowy. Jego niepełnosprawność nie ma dużego wpływu na jego życie - psiak radzi sobie świetnie. Data urodzenia: ~2015 Waga: 12,5kg Więcej informacji o zwierzaku można uzyskać, kontaktując się z biurem Schroniska pod nr tel.: 41-361-67-24 (8:00-16:00).

PODOBNE ZWIERZAKI

corgi_photo

CorgiMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Ur. 2015 Płeć: samiec Wielkość: średnia Waga: 14 kg Aktualizacja dn. 01.03.2018 Corgi jest już po zabiegu usunięcia guza. Niestety badanie wycinków guza potwierdziło nasze najgorsze obawy - nowotwór złośliwy. Na dzień dzisiejszy psiak czuje się dobrze, dochodzi do siebie po zabiegu, guz został usunięty z dużym marginesem. TERAZ NAJWAŻNIEJSZE ŻEBY CORGI JAK NAJSZYBCIEJ ZNALAZŁ DOM, W KTÓRYM SPĘDZI CZAS JAKI MU POZOSTAŁ POD CZUŁĄ I TROSKLIWĄ OPIEKĄ KOCHAJĄCEGO CZŁOWIEKA. Corgi to średni, długowłosy piesek znaleziony na terenie gminy Wołomin. Został przyjęty do schroniska z dużym guzem na grzbiecie. Jest bardzo wesoły, przyjaźnie nastawiony do wszystkich i to już od pierwszego wejrzenia. Lubi kontakt z człowiekiem, wszystkie mizianki i przytulanki. Corgi bardzo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie i jest cały czas wpatrzony w człowieka. Corgi to super psiak, pełen pozytywnej energii. WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ? PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl
PłećON Wiek3 lata Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.