Puszatek.pl

maiden

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 5 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Wejherowo
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 607 540 557

Maiden Maiden nadal czeka na swojego właściciela !!! W schronisku OTOZ Animals w Dąbrówce koło Wejherowa jest od 13 marca 2018 roku. Do tej pory nikt się po niego nie zgłosił. Maiden wiernie czeka i wypatruje swojego przyjaciela. Bardzo prosimy o pomoc i o udostępnianie jego zdjęć. Psiak został znaleziony na terenie gminy Kościerzyna. Nie posiada czipa Anie adresatki. To bardzo miły i przyjazny psiak, ładnie chodzi na smyczy i nie wykazuje agresji w stosunku do innych zwierząt. Nie możesz adoptować przyjaciela? Zostań wirtualnym opiekunem. http://schroniskodabrowka.pl/adopcje/adopcja-wirtualna/ Kontakt: OTOZ Animals Schronisko Dla Bezdomnych Zwierząt w Dąbrówce / koło Wejherowa Dąbrówka Młyn 30, 84-242 Luzino tel. biuro adopcyjne: 607-540-557 adres e-mail: dabrowka@otoz.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

dredo_photo

DredoMiasto: Puławy

Dredo z pewnością był kiedyś słodkim, kudłatym szczeniaczkiem… niestety teraz to już starszy, niewidomy pies, z małymi szansami na adopcję :( Nie wiemy, czemu stracił wzrok ani jak wyglądało jego życie do tej pory. Trafił do schroniska z posklejaną sierścią, wychudzony oraz zaniedbany... Tutaj szybko nabrał sił. Większość dnia spędza na drzemkach w swoim boksie, czasami aż trudno go dobudzić :) Jednak na spacerach nie przypomina psiego staruszka, chętnie drepcze przed człowiekiem, dużo węszy, tarza się, zawołany podchodzi do opiekuna na głaskanie. Ze względu na to, że Dredo nie widzi, podczas spacerów trzeba mu trochę „pomagać”, przy np. ominięciu drzewa bądź wejściu na krawężnik. Oprócz tego bycie niewidomym nie przeszkadza mu w codziennym funkcjonowaniu. Dredo ładnie chodzi na smyczy, nie ciągnie. Jest bardzo ufny w stosunku do nowych osób, zwykle akceptuje inne psy. Nie znamy jego stosunku do kotów. Wiemy, że Dredo to nie ideał adopcyjny… ale może jednak kogoś urzeknie ten niewidomy staruszek? Nie pozwólmy Dredo spędzić jego ostatnich lat w schronisku :( Dredo jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Nie został wykastrowany ze względu na wiek. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pn.-pt. 8:00-16:00; sb.-nd. 8:00-12:00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060. Do adopcji psa potrzebny jest dowód osobisty, obroża oraz smycz. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
PłećON Wiek11 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.