Puszatek.pl

peppa

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 2 lata
  • MIASTO Dyminy (k. Kielc)
  • TELEFON 41... Pokaż numer telefonu 41 361 67 24

Peppa to młodziutka, piękna kicia o szylkretowym umaszczeniu. Kicia korzysta z kuwetki, dogaduje się z innymi kotami. Jest zainteresowana kontaktem z człowiekiem. Na początku może być trochę zdystansowana. Na pewno musi kogoś bliżej poznać, aby w pełni zaufać :) Peppa jest zaszczepiona, zachipowana oraz wykastrowana. Czeka na wspaniały dom :) Data urodzenia: ~ 06.2018 Waga: 3kg Więcej informacji o zwierzaku można uzyskać, kontaktując się z biurem Schroniska pod nr tel.: 41-361-67-24 (8:00-16:00).

PODOBNE ZWIERZAKI

morena_photo

MorenaMiasto: Józefów (k. Legionowa)

Morena jest młodą suczką średniej wielkości. Ma bardzo ciekawe, trikolorowe umaszczenie i piękne, duże uszy (w tym jedno słodko oklapnięte), świadczące o jej czujności. Z jednej strony jest wycofana i zdecydowanie unika głaskania i dotyku, a z drugiej - bardzo cieszy ją widok i obecność człowieka. . Jest łakomczuchem, chętnie podchodzi po smakołyki, choć boi się wyciąganych w jej kierunku dłoni, co może świadczyć o jej doświadczeniach z ludźmi. Generalnie jest radosnym psem, umie się dostosowywać do nowych okoliczności, co świadczy o dużej inteligencji tego psiaka. Na przekór swojej nieufności wobec człowieka wydaje się odważna i gotowa bronić swojego terenu, choć potrafi dogadać się z innymi psami i dzielić z nimi boks. Potrzebuje człowieka, który będzie mógł poświęcić wiele czasu na jej socjalizację, na nowo wzbudzi w niej zaufanie do ludzi i zabierze na pierwszy spacer do przyschroniskowego lasu. Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej. Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Daria 602 480 703, daria_szy@tlen.pl wolontariuszka Małgośka 608 315 461
PłećONA Wiek3 lata Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.