Puszatek.pl

iluzja

Imię: Iluzja Rasa: europejska Ur. 07.05.2020r Płeć: samica Iluzja to młodziutka trikolorka, która została znaleziona wraz z dwiema siostrami 21.07.2020r na terenie gminy Otwock. Koteczki są z sobą bardzo zżyte. Uwielbiają wspólne zabawy i kocie figle. Iluzja to spokojna, grzeczna i przytulaśna kicia. Bardzo lubi być blisko człowieka co daje jej poczucie bezpieczeństwa. Kicie są czyściutkie i umiejące korzystać z kuwety. Wniosą do nowego domu dużo uśmiechu, radości i szczęścia. KOT, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. -------------------------------------------Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Kotek jest odrobaczony, zaszczepiony i zaczipowany. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl

PODOBNE ZWIERZAKI

kres_photo

KresMiasto: Słupsk

Mam na imię Kres. I co z tego, że mam 14 lat jak... "każdego dnia dziękuję Bogu za to, że Cię mam. Za to, że jesteś przy mnie bym nigdy nie czuł się sam. Każdego dnia nadajesz memu życiu nowy sens, z tobą mogę iść po jego Kres." Mesajah Kresiu to duży szczeniak, który jest niezwykle radosny i pomimo czasu spędzonego w schronisku jego pyszczek jest zawsze „uśmiechnięty”. Jest on pełen energii, a każdy spacer sprawia mu ogromną radość. Na smyczy potrafi chodzić wzorowo, a puszczony wolno pilnuje się opiekuna. To także ogromny pieszczoch! Przy każdej możliwej okazji garnie się człowiekowi na kolana i zaczepia go, aby ten go głaskał. Wobec osób których zna, jest jeszcze bardziej wylewny i obdarza je całą miłością, którą w sobie ma. Kres gdy zostaje sam, grzecznie się kładzie, więc prawdopodobnie nie sprawiałby kłopotów zostawiony sam w domu. Jest on tolerancyjny wobec innych zwierząt, choć w momentach zazdrości potrafi pokazać swoją siłę. Nie sprawia on także problemów przy pielęgnacji, bez najmniejszego problemu można go wykąpać i wyczesać. Niestety, ten mały rudzielec zmaga się z niewydolnością wątroby. Choroba ta nie wymaga skomplikowanego i kosztownego leczenia, jednakże należy podawać mu specjalistyczną karmę Hepatic. Kres to idealny pies dla osoby starszej, jak i dla rodziny z dziećmi. Nie nadaje się on jednak na podwórko, dlatego warunkiem adopcji jest zapewnienie, że będzie on przebywał w mieszkaniu. Nie pozwólmy, aby ten radosny psiak spędził ostatnie lata życia za kratami. Jest to pies, który zasługuje na swój ciepły kąt w domu i właściciela, którego będzie mógł kochać tak mocno jak tylko potrafi. Nie pozwólmy mu stracić nadziei! Kresiu marzy o tym, żebyś go zabrał do siebie i stał się jego przyjacielem. Kres został zachipowany, zaszczepiony, odrobaczony i odpchlony. Osoby zainteresowane poznaniem/adopcją Kresa zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdującego się na ulicy Portowej 11 w Słupsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 możesz też skontaktować się telefonicznie pod numerami telefonu: 59 842 29 59 lub 601 989 535 Wszystkie osoby które chciałby także pomóc Kresiowi, zachęcamy do zakupu karmy Hepatic.
PłećON Wiek14 lat Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.