Puszatek.pl

dejzi

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 8 msc
  • WIELKOŚĆ mały
  • MIASTO Dyminy (k. Kielc)
  • TELEFON 41... Pokaż numer telefonu 41 361 67 24

Dejzi to sunia urodzona około 10.2019r. Kiedy trafiła do schroniska, nie opuszczała kąta boksu a jej piękne, duże oczy z przerażeniem patrzyły w kierunku człowieka. Teraz Dejzi to psiak, który emanuje nie tylko energią, ale również miłością do ludzi ;) Chętnie wskakuje na kolana, domaga się głaskania i czasu wspólnie spędzonego z człowiekiem. Dogaduje się z innymi psami. Kto pokocha cudną mieszankę jamnika ze staffikiem? ;) Więcej informacji o zwierzaku można uzyskać, kontaktując się z biurem Schroniska pod nr tel.: 41-361-67-24.

PODOBNE ZWIERZAKI

dafne_photo

DafneMiasto: Słupsk

Dafne to około 3 letnia mała sunia. Pod opiekę schroniska trafiła 18 lipca z Gm. Potęgowo. Sunia jest wycofana do nowo poznanych osób, boi się gdy ktos chce ją podpiąc na smycz i wtedy najczęściej próbuje ugryźć. Dafne najbardziej zaufała naszej wolontariuszce Dianie, która z nią pracowała. Dopiero po paru tygodniach można bylo odkryć prawdziwy charakter Dafne. Jest to pies, który cieszy się z każdego spaceru, tarza się w trawie, przychodzi na zawolanie i uwielbia być głaskana. Dafne ponad wszystko kocha aportować, godzinami może biegac za piłką, którą zawsze przyniesie do opiekuna. Sunia jest tolerancyjna w stosunku do większości psów. Gorzej jest z kotami, ponieważ Dafne wykazuje do nich agresję. Jeżeli chciałbyś kiedys posiedzieć razem z Dafne na balkonie, niestety nie uda sie to ponieważ sunia ma lęk wysokości. Boi się również przechodzić przez most. Jest to bardzo czyściutki piesek, więc przy regularnych wyjściach utrzyma czystość w mieszkaniu. Uwielbia rownież jeździć samochodem. Zachęcamy do adopcji Dafne, już rok czeka na swojego człowieka ! Sunia jest po zabiegu sterylizacji, posiada aktualne szczepienia na choroby zakaźne jak i wściekliznę, jest także systematycznie odrobaczana oraz odpchlona. Wszystkie czworonogi opuszczają schronisko zachipowane- na wypadek gdyby zgubiły drogę do domu. Obecny dom Dafne znajduję się na ulicy Potowej 11 w Słupsku, numer kontaktowy telefoniczny: od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 pod numerami telefonu: 59 842 29 59 lub 601 989 535
PłećONA Wiek3 lata Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.