Puszatek.pl

morfina

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 2 lata
  • WIELKOŚĆ mały
  • MIASTO Dyminy (k. Kielc)
  • TELEFON 41... Pokaż numer telefonu 41 361 67 24

MORFINA to maleńki piesek z ul. Młodej. Żyła w ogromnym stadzie psów, w maleńkim mieszkanku. Sunia dopiero u nas nauczyła się co to smycz, powoli uczy się wychodzenia, ale przed nowym opiekunem jeszcze sporo pracy. Suczka jest zdystansowana, potrzebuje czasu żeby zaufać człowiekowi i żeby go pokochać. Bardzo lubi towarzystwo innych psów, jest przy nich pewniejsza siebie. Data urodzenia: ~2018 Waga: 6kg Więcej informacji o zwierzaku można uzyskać, kontaktując się z biurem Schroniska pod nr tel.: 41-361-67-24.

PODOBNE ZWIERZAKI

malutka_photo

MalutkaMiasto: Józefów (k. Legionowa)

Wbrew temu jak ma na imię, wcale nie jest taka malutka- jest średniej wielkości pieskiem, do kolan. Kiedy sunia trafiła do schroniska, na początku 2016 roku, była tak przerażona, że wielu stałych bywalców nie wiedziała o jej istnieniu.. chowała się za budę i Wciskała w ciemne kąty boksu, niczym dzikie zwierzę. Można było odnieść wrażenie, że nie będzie dla niej nadziei... Jednak od tego czasu sunia zrobiła wielki progres. Nadal nie należy do "pieszczochów", ale na widok znajomych osób, delikatnie merda ogonkiem i chętnie bierze smakołyki. Sunia pozwala się ubrać w szelki i powoli pracuje nad tym, by wykonać pierwsze kroki poza betonowe mury schroniska. Wierzymy, że Malutka znajdzie dom i dzięki cierpliwym i doświadczonym ludziom już niedługo pozna co to zaufanie, miłość i pieszczoty. Płeć: suka wiek: ok 4-5 lat kastracja: b.d. wielkość: średni Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Zuza 508 904 936 wolontariuszka Małgośka 608 315 461 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
PłećONA Wiek5 lat Wielkośćśredni
demon_photo

DemonMiasto: Słupsk

Demon to ok 3 letni pies z dużym bagażem doświadczeń. Znaleźliśmy go w mieszkaniu jego zmarłego właściciela - stojącego we własnych odchodach i przywiązanego do lodówki. Demon jak same jego imię wskazuje ,nie należy do psów z łatwym charakterem. Na samym początku pobytu w schronisku, gdy tylko zobaczył człowieka rzucał sie na kraty i nie chciał nawiązywać jakiegokolwiek kontaktu.Z czasem przyzwyczaił sie do pracownikow i wolontariuszy, jednak nadal do końca nie jest ufny. Osobom, które zna daje podpiąć smycz, podchodzi gdy się go zawoła i chce być głaskany. Na smyczy chodzi ładnie, szybko sie uczy. Na spacerach uwielbia czochrać się w trawie. Z innymi psami dogaduje sie dobrze, a na koty nie zwraca szczególnej uwagi. Jest to pies nieufny i osoby zainteresowane adopcją muszą parę razy przyjść do schroniska, aby Demon poznał swoich przyszłych właścicieli. Pamietajmy, żeby nie przekreślać psa nawet jeśli jego zachowanie jest dalekie od ideału. Prawdopodobnie potrzebuje on tylko cierpliwości, szkolenia i ciepła ze strony człowieka. Demon został zachipowany, zaszczepiony, odpchlony i odrobaczony. Piesek przeszedł zabieg kastracji. Osoby zainteresowane poznaniem/adopcją Demona zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdującego się na ulicy Portowej 11 w Słupsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 możesz też skontaktować się telefonicznie pod numerami telefonu: 59 842 29 59.
PłećON Wiek3 lata Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.