Puszatek.pl

aster

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 13 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Rzeszów
  • TELEFON 51... Pokaż numer telefonu 510 170 787

Aster to suczka średniej wielkości o czarno-podpalanym kolorze sierści. Można się w niej dopatrzeć podobieństwa do terriera, w dotyku ma szorstką sierść. Do schroniska trafiła 23 lipca 2011 r. po wypadku jako roczna suczka. Aster ma za sobą traumatyczne przeżycia http://kundelek.rsoz.org/?c=mdAktualnosci-cmPokazTresc-391-2293 Jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana. Więcej informacji na jej temat można uzyskać od bezpośrednich opiekunów pod numerem 510170787.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

felek_photo

FelekMiasto: Puławy

Felek jest małym, drobnym psem, który nie miał łatwo w życiu. Został porzucony w lesie, przyczepiony sznurkiem do drzewa :( Późniejszy dom nie poradził sobie z jego problemami. Zamiast pracy z Felkiem zapewnił kojec, który później zamienił na łańcuch. Teraz szukamy Felkowi nowego domu – tym razem domu prawdziwego i odpowiedzialnego. Felek potrzebuje czasu, by się do kogoś przekonać. Nie ufa obcym, potrafi pokazać zęby. Jednak gdy bardzo polubi już daną osobę, nie odstępuje jej na krok. Jest łagodny w stosunku do swojego opiekuna. Ładnie spaceruje, nie ciągnie na smyczy, pilnuje się bez smyczy, lubi być głaskany, dotyk. Bardzo lubi przebywać w pomieszczeniach i za każdym razem wzbrania się przed powrotem do swojego boksu… Zwykle dogaduje się z innymi psami, choć bywa o nie zazdrosny przy głaskaniu. Nie znamy jego stosunku do kotów. Nie polecamy go do domu z małymi dziećmi. Szukamy raczej domu, gdzie opiekunami będą dorośli ludzie. Czy znajdzie się ktoś, kto pokocha Felka? <3 Felek jest odpchlony, odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Kontakt w sprawie adopcji w godzinach pracy schroniska (pn.-pt. 8:00-16:00; sb.-nd. 8:00-12:00) pod nr telefonu 667 706 607 (pod tym numerem nie odpowiadamy na smsy), lub po godzinach pracy 535 936 060. Do adopcji psa potrzebny jest dowód osobisty, obroża oraz smycz. Ze względu na zagrożenie epidemiologiczne przed adopcją konieczne jest umówienie się telefonicznie na konkretny termin. Adoptując psa ze schroniska pamiętaj, że opis, który właśnie przeczytałeś dotyczy zachowań psa w warunkach schroniskowych. W nowym domu zachowanie psa może ulec zmianie.
PłećON Wiek6 lat Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.