Puszatek.pl

lego

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 2 lata
  • WIELKOŚĆ mały
  • MIASTO Nowy Dwór Mazowiecki
  • TELEFON 79... Pokaż numer telefonu 795 845 242

Imię: Lego Rasa: mix Ur. 2017 Płeć: samiec Wielkość: mały Waga: 5,20 kg Lego to malutki rudzielec znaleziony na terenie gminy Wołomin. Psiak trafił do schroniska wychudzony, zaniedbany, bardzo zapchlony i z raną na szyi po wrośniętej obroży. Lego jest bardzo onieśmielony nowym otoczeniem i nieznanymi osobami, widać że nie zaznał za wiele dobrego w swoim życiu. Jednak bardzo stara się przełamać swoje lęki, już zaczyna merdać ogonkiem i lgnąć do człowieka, gdy poświęci mu się choć chwilkę. Szukamy dla niego bezpiecznego domku, pełnego miłości, w którym maluch zapomni o złych chwilach i będzie szczęśliwy na zawsze. Jednocześnie prosimy o pomoc, może ktoś poznaje pieska i pomoże w ustaleniu dotychczasowych właścicieli pieska. NIE KUPUJ – ADOPTUJ ! PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych

PODOBNE ZWIERZAKI

orzeł_photo

OrzełMiasto: Gdynia

W czasie spaceru między alejkami schroniska OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni, spotkamy rzeszę psiaczków, które z nosami wciśniętymi w kraty proszą o dom, spacer, o chociażby krótkie spojrzenie. Spotkamy również pieska z miską wciśniętą w psi pyszczek, tak w trzech słowach opisać można Orła. Piesek z miską. Przyczyn tego stanu można upatrywać w dwóch rzeczach: przeszłości psiaka oraz reakcji stresowej na pobyt w schronisku. Dlatego mamy nadzieję, że ktoś pochyli nad Orłem swoją głowę i podaruje mu dom i rodzinę. Los tego psiaka i jego miski nie oszczędzał, mieszkał w tragicznych warunkach, jadł to co spadło – a i to nie zdarzało się często… Jednak ktoś nie pozostał obojętny na cierpienia Orła. Interwencyjnie odebrany przez Inspektorów OTOZ Animals, trafił do naszego schroniska, gdzie zajęli się nim pracownicy oraz wolontariusze. Wszyscy mamy nadzieję, że to tylko przystanek na drodze do jego własnej rodziny i ciepłego domu, gdzie wspólnie z domownikami spędzi resztę swojego życia w zdrowiu i radości. Orzeł to pies dla prawie każdego. Nie ma problemów z innymi psami, ładnie chodzi na smyczy, reaguje na korekty zachowania. Nie nadaje się do domu, w którym znajdują się małe dzieci, nadal tęsknie czeka na swojego przewodnika w schronisku OTOZ Animals Ciapkowo w Gdyni. Podaruj mu dom, tak bardzo tego potrzebuje. Orzeł jest podopiecznym OTOZ Animals Schroniska Ciapkowo.
PłećON Wiek8 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.