Puszatek.pl

gzyms

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 10 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Rzeszów
  • TELEFON 17... Pokaż numer telefonu 17 855 48 17, 510 170 787

Gzyms to pies o krótkiej, gładkiej sierści w kolorze czarno-podpalanym. To psiak dość nieufny w stosunku do ludzi zwłaszcza nowo poznanych. Najlepiej czuje się w towarzystwie innych pobratymców, z którymi często dokazuje. Potrzebuje systematycznego kontaktu z ludźmi, aby się otworzył i bez strachu podchodził do nich. Powoli uczy się chodzić na smyczy. Jest psem dość dużym, lekko powyżej kolana, ale ma szczupłą, lekką budowę. To pies poruszający się z lekkością. Do schroniska pierwszy raz trafił w grudniu 2012 r. po tym jak został porzucony wraz z rodzeństwem. Niestety ma juz za sobą jedną nieudaną adopcję. Mimo dobrych chęci, nowych właścicieli przerosły problemy behawioralne Gzymsa. Ten sympatyczny psiak potrzebuje domu, w którym będzie więcej psów, gdyż tylko wtedy Gzyms lepiej funkcjonuje i czuje się pewniej. W obecności samych ludzi jest zagubiony i przestraszony. Gzyms potrzebuje człowieka, który będzie codziennie, powoli i konsekwentnie go oswajał z różnymi sytuacjami, w których czuje się niepewnie. Potrzebuje właściciela cierpliwego i bardzo spokojnego a wówczas ten wspaniały pies z pewnością odwdzięczy się mu przywiązaniem i zaufaniem. Jest zaczipowany, szczepiony, odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia. Więcej informacji na jego temat można uzyskać od bezpośrednich opiekunów pod numerem 510170787 lub 17 8554817.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

klarens_photo

KlarensMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Klarens Rasa: mix ur. 2012 Płeć: Pies Wielkość: duży Klarens mieszkał z bratem i siostrą w lesie. Gdy trafił do schroniska był bardzo nieśmiały i bał się człowieka. Po kilku miesiącach pobytu w schronisku oswoił się z ludźmi. Cieszy się, gdy widzi podchodzącą do niego osobę. Zaczepia pyszczkiem, chce, aby go głaskać i drapać po grzbiecie. Źle czuje się na smyczy, ale i tak już są maleńkie postępy. O wiele lepiej czuje się, gdy nie ma na sobie obroży, wtedy może swobodnie biegać po terenie schroniska. Klarens to fantastyczny pies, pełen pozytywnych uczuć i chęci pokochania kogoś. Dogaduje się zarówno z suczkami, jak i innymi samcami. Gdyby ktoś podarował mu spokojny, kochający dom z pewnością zyskałby dobrego przyjaciela. Filmik z psiakiem: https://www.youtube.com/watch?v=YzGz_nm2030 Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej dostępnej na naszej stronie zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl _______________________________________________________________________________________ Nie możesz adoptować? Możesz pomóc bezdomnym psom na inne sposoby: *zostań wirtualnym opiekunem psa z naszego schroniska http://www.fundacjapsom.pl/adopcje/jak-zostac-wirtualnym-opiekunem/ *kup kalendarz lub inny gadżet z naszego sklepiku http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/kup-cos-w-sklepie/ *udostępnij/mów o nas https://www.facebook.com/Fundacja-Przyjaciele-Braci-Mniejszych-165209940189199/?fref=ts *przekaż darowiznę pieniężną - wspomóż dalszą budowę naszego schroniska http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/wesprzyj-finansowo/ *przekaż dary rzeczowe, przekaż 1%, zbieraj nakrętki, ustaw naszą puszkę, zostań wolontariuszem http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/
PłećON Wiek4 lata Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.