Puszatek.pl

gzyms

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 11 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Rzeszów
  • TELEFON 51... Pokaż numer telefonu 510 170 787

Gzyms to pies o krótkiej, gładkiej sierści w kolorze czarno-podpalanym. To psiak dość nieufny w stosunku do ludzi zwłaszcza nowo poznanych. Najlepiej czuje się w towarzystwie innych pobratymców, z którymi często dokazuje. Potrzebuje systematycznego kontaktu z ludźmi, aby się otworzył i bez strachu podchodził do nich. Powoli uczy się chodzić na smyczy. Jest psem dość dużym, lekko powyżej kolana, ale ma szczupłą, lekką budowę. To pies poruszający się z lekkością. Do schroniska pierwszy raz trafił w grudniu 2012 r. po tym jak został porzucony wraz z rodzeństwem. Niestety ma juz za sobą jedną nieudaną adopcję. Mimo dobrych chęci, nowych właścicieli przerosły problemy behawioralne Gzymsa. Ten sympatyczny psiak potrzebuje domu, w którym będzie więcej psów, gdyż tylko wtedy Gzyms lepiej funkcjonuje i czuje się pewniej. W obecności samych ludzi jest zagubiony i przestraszony. Gzyms potrzebuje człowieka, który będzie codziennie, powoli i konsekwentnie go oswajał z różnymi sytuacjami, w których czuje się niepewnie. Potrzebuje właściciela cierpliwego i bardzo spokojnego a wówczas ten wspaniały pies z pewnością odwdzięczy się mu przywiązaniem i zaufaniem. Jest zaczipowany, szczepiony, odrobaczony, posiada książeczkę zdrowia. Więcej informacji na jego temat można uzyskać od bezpośrednich opiekunów pod numerem 510170787 lub 17 8554817.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

sonia_photo

SoniaMiasto: Warszawa

istoria jakich wiele. Bezdomna bojaźliwa suczka odłowiona wraz ze szczeniakami. Trafiła jesienią 2016 do schroniska. W obcym miejscu szukała schronienia przed strasznym nieznanym, jej azylem początkowo była buda. Lęk wobec ludzi był wyraźnie widoczny w jej oczach. Czasem można było odnieść wrażenie, że nawet nie może znieść dłuższego spojrzenia człowieka. Takie były pierwsze chwile jej w schronisku. Sonia jest wrażliwą sunią, która zapewne nie ma żadnych dobrych skojarzeń z ludźmi. Na szczęście obecnie jest odrobinkę lepiej, zaczyna bardziej interesować się przysmakami i potrafi podejść bliżej człowieka, wciąż zachowuje bezpieczny dystans, i pozostaje czujna na jakikolwiek ruch, ale to i tak duże osiągnięcie. Czy kiedykolwiek będzie w stanie całkowicie zaufać człowiekowi? Czy komuś uda się wyswobodzić ją z jej lęków? Cierpliwość, czas, ogrom miłości i zrozumienia nie jednej istocie skrzywdzonej przez los pomogły. Jak będzie z Sonią? Poszukuje odpowiedzialnego doświadczonego opiekuna gotowego na pracę z lękliwym psem. Nie czujesz się na siłach adoptować, ale chcesz pomóc? Zadzwoń, napisz, skontaktuj się z nami pomożemy i podpowiemy jak pracować z nieufnymi psami. płeć: samica ur. ok. 2013 wielkość: średni kastracja: nie Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Ania 698 307 526 clio255@wp.pl wolontariuszka Małgośka 608 315 461 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http\://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
PłećONA Wiek4 lata Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.