Puszatek.pl

tofik

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 5 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Gdynia
  • TELEFON 58... Pokaż numer telefonu 58 622 25 52

Pies powyżej średniej wielkości w wieku trzech lat. Tofik żył niegdyś na łańcuchu, przez co uszkodził sobie krtań, wskutek czego musi chodzić w szelkach zamiast w obroży. Indywidualista z charakteru, w stosunku do innych psów zachowuje się poprawnie, aczkolwiek ma tendencję do dominacji. Powinien być jednym psem w hipotetycznym domu. Jego opiekun powinien być konsekwentny i stanowczy w jego prowadzeniu, Tofik wykorzysta każdą okazję by ukazać swój indywidualizm, a wyczuwszy słabość będzie czynił tak już stale. Tofik gdy obdarzy już człowieka swym zaufaniem, staje się bezgranicznie wierny. Na spacerach zdyscyplinowany, powraca na dźwięk swego imienia i trzyma się blisko opiekuna. Ciekawostką jest, że Tofik szczerzy do ludzi zęby gdy podchodzą. Nie jest to jednak przejaw agresji, tylko psia mimikra, naśladownictwo ludzkiego uśmiechu. Adoptuj Tofika, zyskasz wiernego kompana na całe życie, a on zyska rodzinę i dom których tak bardzo potrzebuje.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

bruno_photo

BrunoMiasto: Józefów (k. Legionowa)

Bruno przebywa w domu tymczasowym. Nie jedną wiosnę ma już za sobą. I nie jedno przeżył. Pewnie nigdy nie poznamy całej historii jego życia. Przekazano nam tylko parę informacji, które są jak kilka kartek wyrwanych z pamiętnika. Miał kiedyś opiekuna - człowieka, który borykał się z życiową bezradnością i z bezrobociem. Mieszkali razem. W jakimś domu. Niestety dom spłonął. Człowiek trafił pod skrzydła opieki społecznej. A pies ? Pies został na zgliszczach domu i swojej przeszłości. Jego schronieniem stała się piwnica. Sąsiedzi go dokarmiali. Ale potem pojawili się inni ludzie. Szczegóły dalszych wydarzeń nie są nam znane ale od tego czasu Bruno zachowuje czujny dystans w relacjach z obcymi. Ostatecznie uznano go za bezdomnego i przywieziono do schroniska, gdzie zamknięto go za kratami razem z jego smutkiem i rezygnacją. Niemłody postawny i - naszym zdaniem - piękny bezdomny BRUNO mieszka przy Strużańskiej 15 od połowy września 2013. Jest w jego postawie czujność ale i spokój, i pokora. Warto poznać tego psa. Trudno nie chcieć mu pomóc. Więc odwiedzajcie go, szukajcie z nami dla niego Lepszego Jutra - na zawsze. Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą.Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki, sterylizacja w odpowiednim wieku oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i po adopcyjne. Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Anka - arutkowsk@o2.pl, 603 762 594
PłećON Wiek7 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.