Puszatek.pl

szila

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 4 lata
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Józefów (k. Legionowa)
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 608 315 461

Młoda, mało ufna Szila w typie mini labradora. Jest nieśmiałą sunią, która dopiero poznaje dotyk człowieka. Drepcze na spacerki wraz ze swoim kolegą z boksu, lecz za nim się naszą piękność wyprowadzi, trzeba się z nią chwilkę poganiać. Najlepszy byłby dla Szili dom z drugim psem, który byłby dla niej dużym wsparciem. Nie polecamy jej do domu, w którym są dzieci, ze względu na potrzebę socjalizacji Szili płeć: samica ur. 2016 wielkość: średnia kastracja: b.d. Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Dorota 506 711 157 wolontariuszka Małgośka 608 315 461 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

frotka_photo

FrotkaMiasto: Warszawa

Ta słodka sunia budzi powszechny zachwyt, a jej uroda przyciąga uwagę osób poszukujących psiego towarzysza wśród schroniskowych psiaków. Jednak niewinny wygląd nie zawsze idzie w parze z charakterem i tak jest w tym przypadku, bo Frotka to typowa przedstawicielka swojej rasy, wykazująca wiele zachowań właściwych dla terierów. Jest inteligentna, uparta i temperamentna. W boksie zachowuje się lepiej niż na spacerach - poszczekuje na inne psy, ale potrafi się też wyciszyć i poprzytulać. Natomiast w czasie spacerów jest pobudzona i dużo szczeka, wyrywając się nerwowo do każdego mijanego psa i atakując przejeżdżające samochody. Dzięki wskazówkom behawiorystki zaczęliśmy pracować nad relacjami z innymi psami i reakcją na ruch uliczny, ale potencjalni adoptujący powinni mieć świadomość, że jest to proces, który będzie wymagał kontynuacji i pracy z behawiorystą po adopcji. Poszukujemy dla Frotki domu świadomego i odpowiedzialnego, ze znajomością rasy i jej potrzeb, nastawionego na pracę z psem. Cierpliwość, wyrozumiałość, konsekwencja to cechy, którymi powinien charakteryzować się przyszły opiekun Frotki. Teriery nie lubią się nudzić, a znudzony terier to problemy, więc adoptujący powinien mieć świadomość, że Frotka będzie potrzebowała uwagi, pracy i spacerów angażujących ruchowo i intelektualnie. Nie polecamy Frotki do domu z małymi dziećmi i innymi psami. Kontakt w sprawie adopcji Asia 693 120 248 Ania 608 480 311
PłećONA Wiek4 lata Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.