Puszatek.pl

roleks

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 11 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Józefów (k. Legionowa)
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 608 315 461

Roleks to piękny i dostojny pies w typie rasy Chow Chow. Nie ma tak efektownej grzywy, jest smuklejszy i wyższy niż rodowodowi przedstawiciele tej rasy. Jego historia nie jest nam znana, ale możemy się domyślać , że jego życie nie było łatwe. Roleks od kilku miesięcy mieszka w pojedynczym boksie w schronisku, w sektorze dziupla. Ma tam kilku kolegów, z niektórymi stara się nawiązać bliższe relacje. Roleks mało szczeka, ale gdy inny pies zajadle go obszczekuje w czasie jego pobytu na wybiegu dziupli potrafi odszczeknąć. Roleks jest psem spokojnym, zrównoważonym, nie szukającym zaczepek i zwad z innymi psimi kolegami. Kontakt z człowiekiem nadal jest na etapie budowania zaufania. Znanych sobie wolontariuszy radośnie wita, podbiega, robi ukłony, bierze smaczki, daje się podrapać. Jednak dotyk nadal stanowi dla niego pewną barierę. Jesteśmy na etapie oswajania z obrożą i szelkami. Mamy nadzieję, że już niedługo Roleks zaufa nam na tyle, że pozwoli się zabrać na pierwszy spacer do lasu. Roleks to pies o silnym charakterze. Potrzebuje mądrego i cierpliwego opiekuna, który będzie pracował nad jego lękami i brakiem zaufania do ludzi. Szukamy dla Roleksa odpowiedzialnego domu. Nie znamy jego stosunku do kotów i dzieci. płeć: pies ur. ok. 2009-2010 wielkość: duży kastracja: bd Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Katarzyna 691 537 446 wolontariuszka Monika 697 816 279 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http\://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

kava_photo

KavaMiasto: Warszawa

Nie patrzcie oczami, patrzcie sercem. A właściwie popatrzcie, przyjrzycie się i wyobraźcie sobie, jaka Kava będzie - piękna, lśniąca sierść koloru mocnego espresso z białym żabocikiem na klateczce; puszysty, gruby ogon noszony z dumą jak wachlarz i ta charakterystyczna plamka białej sierści koło oczka niczym pieprzyk Marilyn Monroe. Tak wygląda psia piękność. I taka będzie Kava. Kava przeżyła piekło Radys. Nie wiemy, ile w nich była, ale przetrwała. Jest cieniem suni, którą mogłaby być, gdyby inaczej potoczyło się jej życie. Jej sierść i skóra są na razie w opłakanym stanie, grzbiet pokrywa wyłysiały placek, pewnie powikłanie po inwazji pcheł. Jej nieodłącznymi towarzyszami za długo był przerażenie, samotność i tęsknota za człowiekiem, który kiedyś kochał, dawał oparcie, a nie krzywdził. Pierwszy spacer suni na Paluchu to strach przemieszany z totalnym oszołomieniem trawą, przestrzenią, zapachami, smaczkami, psami i ludźmi. Niesamowite było obserwować, jak pies, który nie miał nic, na nowo poznaje świat. Niepewnie, ostrożnie, plącząc się pod nogami wolontariusza zwiedza swój nowy dom, zajada się trawą, chłonie zmysłami otoczenie. Na razie każdy napotkany pies napawa Kavę przerażeniem, sunia boi się aut, obcych ludzi, a gdy się boi, dosłownie klei się do swojego wolontariusza - tuli się, chowa i chce na ręce. Jest totalnie rozczulająca w swojej kruchości i bezbronności. Kava niedawno skończyła kwarantannę, więc jeszcze poznajemy naszą słodką dziewczyneczkę. Za wcześnie wyrokować, czy sunia może zamieszkać z innymi zwierzaczkami. Ze względu na jej lękliwość i wrażliwość, nie rekomendujemy jej do domu z małymi dziećmi. Kontakt: Beata 517 593 013 Asia 693 120 248
PłećONA Wiek8 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.