Puszatek.pl

roleks

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 11 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Józefów (k. Legionowa)
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 608 315 461

Roleks to piękny i dostojny pies w typie rasy Chow Chow. Nie ma tak efektownej grzywy, jest smuklejszy i wyższy niż rodowodowi przedstawiciele tej rasy. Jego historia nie jest nam znana, ale możemy się domyślać , że jego życie nie było łatwe. Roleks od kilku miesięcy mieszka w pojedynczym boksie w schronisku, w sektorze dziupla. Ma tam kilku kolegów, z niektórymi stara się nawiązać bliższe relacje. Roleks mało szczeka, ale gdy inny pies zajadle go obszczekuje w czasie jego pobytu na wybiegu dziupli potrafi odszczeknąć. Roleks jest psem spokojnym, zrównoważonym, nie szukającym zaczepek i zwad z innymi psimi kolegami. Kontakt z człowiekiem nadal jest na etapie budowania zaufania. Znanych sobie wolontariuszy radośnie wita, podbiega, robi ukłony, bierze smaczki, daje się podrapać. Jednak dotyk nadal stanowi dla niego pewną barierę. Jesteśmy na etapie oswajania z obrożą i szelkami. Mamy nadzieję, że już niedługo Roleks zaufa nam na tyle, że pozwoli się zabrać na pierwszy spacer do lasu. Roleks to pies o silnym charakterze. Potrzebuje mądrego i cierpliwego opiekuna, który będzie pracował nad jego lękami i brakiem zaufania do ludzi. Szukamy dla Roleksa odpowiedzialnego domu. Nie znamy jego stosunku do kotów i dzieci. płeć: pies ur. ok. 2009-2010 wielkość: duży kastracja: bd Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Katarzyna 691 537 446 wolontariuszka Monika 697 816 279 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http\://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

elza_photo

ElzaMiasto: Józefów (k. Legionowa)

Był listopad roku 2008. Właśnie wtedy trafił do schroniska dla bezdomnych zwierząt kolejny śliczny ale niechciany szczeniak. To była ELZA. I do dzisiaj jest niechcianym bezdomnym psem. Często trudno ją dostrzec, bo unika ludzkiego wzroku. Lubi wcisnąć się w kącik między budą a murem. Jej opiekunka - pani Hania dba, by Elza zawsze miała w boksie takie miejsce dla siebie. Stamtąd Elza nasłuchuje, co dzieje się wokół. Ale bywa, że wyjrzy ze swojego kącika :) A to po smakołyka, a to poszczekać na psy. Niezwykle rzadko przychodzi przywitać się. I oczywiście z daleka. Jest sunią średniej wielkości. O niezwykłym umaszczeniu. Mieszka w boksie zwanym drugą "zerówką", nieopodal kuchni. Przez lata mieszkała z Finką, Fantą i Aronem (tym samym Aronem, który dzisiaj jest w DT). Teraz mieszka z Wolfem - psem o podobnej historii, wychowankiem schroniska. Do początku czerwca tego roku ('13) Elza chyba nikomu z wolontariuszy nie pozwoliła na dotyk. Tego niezwykłego dnia druga "zerówka" była otwarta, by jej mieszkańcy mogli choć na chwilę spojrzeć na świat bez krat (niemal wszystkie psy, którymi opiekuje się pani Hania, mają tę możliwość każdego dnia). Nagle zagrzmiało! A Elza szalenie boi się burzy! Suczka, zanim wróciła do boksu, szukała schronienia. I wiecie, gdzie ostatecznie się wtuliła ? Gdzieś między ręce a kolana siedzącego na ziemi wolontariusza ... Chwila niezapomniana !! Dzisiaj Elza mieszka w sektorze B. Nadal z Wolfem. płeć: sunia ur. w 2008 r. wielkość: średnia kastracja: tak kontakt: wolontariuszka Ania: clio255@wp.pl / 698 307 526 wolontariuszka Dorota: dorotabujwid@wp.pl
PłećONA Wiek7 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.