Puszatek.pl

rocky

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 7 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Józefów (k. Legionowa)
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 608 315 461

Rocky ma 5 lat, komplet szczepień, nigdy nie mial problemów ze zdrowiem. Jest radosnym zwierzakiem lubiącym się bawić a przede wszystkim uwielbia jak się go głaszcze. Pies szczeka na obcych ludzi przychodzących do domu ale po paru chwilach oswaja się z nimi i się bawi. Piesek rożnie reaguje na zwierzęta niektóre psy lubi i się z nimi bawi na niektóre szczeka. Lubi spacery, lubi zimę oraz zakopywać się w śniegu. Od czasu do czasu Rocky lubi położyć się na kanapie i przeleżeć cały dzień. Rocky akceptuje koty. ------------ Rocky był adoptowany jako szczeniak w 2012 roku, niestety z powodu stanu zdrowia opiekuna szuka nowego domu. Przebywa w DT płeć: pies ur.: 2012 wielkość: mały/średni kastracja: tak kontakt: wolontariuszka Ania 603 762 594 wolontariuszka Małgośka 608 315 461 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: httpa//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

ptyŚ_photo

PtyŚMiasto: Warszawa

Kawał chłopa! A raczej psa. Dużo w tym nadwagi, ale nie ulega wątpliwości, że Ptyś to atletycznie zbudowany i silny chłopak. Jednak nie tylko Ptysiowe mięśnie pracują, główka też całkiem sprawnie sobie radzi ;-) Ptyś to spryciarz i słodki łobuziak, który chce cieszyć się przestrzenią, przyrodą, zapachami... wolnością po prostu. Teraz, kiedy ją odzyskał, chce czerpać z życia pełnymi łapami i kombinuje na wszystkie sposoby, jak przedłużyć spacer, jak obwąchać kolejny krzaczek, trawy spróbować za rogiem czy nie wypuszczać z boksu wolontariusza w nadziei, że może się złamie i znów na spacer weźmie :-) Baaardzo ciężko się z nim negocjuje, bo jak się podchodzi do jego boksu, to ma się wrażenie, że to właśnie na Ciebie czekał całe życie :-) - tańczy, przebiera łapkami, szaleńczo macha ogonkiem, dosłownie tryska dobrym humorem, radością i entuzjazmem. Po takim powitaniu trudno odmówić czegokolwiek takiemu słodziakowi. Ptyś ubóstwia spacery. Być może nie był w Radysach na tyle długo, by zapomnieć, jak cieszyć się ze wspólnych wędrówek i wypraw w nieznane. Jego zachwyt jest zaraźliwy. Ptyś ładnie chodzi na smyczy, ale trzeba być czujnym, bo może nagle pociągnąć, chcąc jak najszybciej sprawdzić jakiś wyjatkowo atrakcyjny zapach w trawie. Na spacerze człowiek i inne psiaki są niewidzialni. Liczy się eksploracja terenu, zaglądanie w zakamarki, obwąchiwanie krzaczków i szukanie tropów dzikich ptaków. W boksie natomiast to misio do przytulania, spragniony pieszczot i mizianek po brzuszku. Wdzięku nasz chłopaczek ma za trzech, jest tak uroczy, że człowiek ma ochotę go schrupać. Maratonów czy przy rowerze biegać nie będzie, ale jeśli jesteś osobą aktywną, która lubi spędzać czas na powietrzu, spacerować, chodzić po górach, Ptyś będzie wymarzonym kompanem do takich wypadów. Kontakt: Joanna 693 120 248
PłećON Wiek5 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.