Puszatek.pl

tico

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 2 lata
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Nowy Dwór Mazowiecki
  • TELEFON 79... Pokaż numer telefonu 795 845 242

Imię: Tico Rasa: mix Ur. 2015 Płeć: samiec Wielkość: średnia Waga: 13,5 kg Tico trafił do schroniska razem ze swoim kolegą Lupo, po śmierci ich właściciela. W pierwszym kontakcie z nowym człowiekiem Tico jest bardzo ostrożny, ale gdy tylko przełamie swoje lęki jest bardzo przytulaśnym i sympatycznym psiakiem. Chce być jak najbliżej człowieka, chętnie wskakuje na kolanka i nadstawia łepek na głaski. Niestety Tico nie radzi sobie najlepiej na smyczy, ale jest mądrym psem i na pewno szybko się nauczy. Psiak zgadza się z kolegami z boksu. Podaruj mu domek, obdarz miłością a zyskasz wspaniałego i wiernego przyjaciela na długie lata. PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

pieszczoch_photo

PieszczochMiasto: Słupsk

Pieszczoch to starszy około 15-letni pies, urodzony 2000 r. Został oddany do schroniska 4 listopada 2011r. przez firmę, gdzie cały czas był psem stróżującym. Pieszczoch zawsze był nieufnym psem, ta cecha charakteru nie ułatwiła mu drogi do nowego domu. Teraz, kiedy jest dość wiekowy, przy odrobinie cierpliwości ze strony nowego opiekuna mamy nadzieję, że byłoby możliwe nawiązanie bliższego kontaktu. Jest to pies ostrożny. Być może nigdy nie zaznał ciepła domowego ogniska i stąd jego nieufność do ludzi. Nie jest jednak na straconej pozycji - widać po nim, że chce zaufać, chce doznać spokoju. Pieszczoch nie potrafi chodzić na smyczy, dlatego najlepiej jakby zamieszkał w domu z ogrodem, gdzie będzie mógł w ciepłym miejscu spędzić resztę swojego życia, które nigdy go nie rozpieszczało.To taki pies który zawsze z boku patrzył jak jego koledzy odchodzili do nowych domów. Starsze pieski są bezproblemowe i bezgranicznie wdzięczne .Czy będzie dane mu jeszcze spędzić resztę życia w kochającym domu? Dogaduje się z psami jak i suczkami. Pieszczoch został zaczipowany, zaszczepiony i odrobaczony, przeszedł też zabieg kastracji. Adopcja naszego seniora jest bezpłatna. Osoby zainteresowane poznaniem/adopcją Pieszczocha zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdującego się na ulicy Portowej 11 w Słupsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 możesz też skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 59 842 29 59.
PłećON Wiek15 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.