Puszatek.pl

czaruś

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 10 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Józefów (k. Legionowa)
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 608 315 461

płeć: pies ur. ok. 2010 wielkość: średni/duży kastracja: bd Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Magda 501 504 699 wolontariuszka Małgośka 608 315 461 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

Łupek_photo

ŁupekMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Łupek Rasa: mix Ur. 2013 Płeć: samiec Wielkość: mały Waga: 8 kg Aktualizacja: Łupek otworzył się już na kontakt z człowiekiem. Teraz to wielki pieszczoch, który uwielbia być przytulany i głaskany. Najchętniej cały czas spędzałby na kolankach u opiekuna. Niestety nadal ma kłopoty z chodzeniem na smyczy, ale widać, że jest chętny do nauki. Łupek jest łagodnym, cichutkim i spokojnym psiakiem. Zgadza się z innymi pieskami, ale psie towarzystwo musi być zbliżone do niego temperamentem i usposobieniem. Szukamy dobrego i bezpiecznego domku dla tego przemiłego i kochanego psiaczka. Łupek to mały kundelek znaleziony na terenie gminy Czosnów. Piesek jest troszkę nieśmiały i nie czuje się pewnie w nieznanym schroniskowym otoczeniu. Do ludzi zachowuje rezerwę, potrzebuje czasu aby poznać i zaufać nowemu opiekunowi. Łupek ma trochę kłopotów z chodzeniem na smyczy. Czy zgadza się z innymi pieskami będziemy dopiero sprawdzać. Psiak trafił do schroniska mocno zakleszczony, jest już pod opieką weterynarza. WŁAŚCICIELU, GDZIE JESTEŚ ? NIE KUPUJ – ADOPTUJ ! PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl
PłećON Wiek6 lat Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.