Puszatek.pl

czaruś

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 10 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Józefów (k. Legionowa)
  • TELEFON 60... Pokaż numer telefonu 608 315 461

płeć: pies ur. ok. 2010 wielkość: średni/duży kastracja: bd Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Magda 501 504 699 wolontariuszka Małgośka 608 315 461 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

siena_photo

SienaMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Siena Rasa: mix Ur. 03.2018 Płeć: samica Wielkość: duża Waga: 32 kg W zeszłym roku Siena trafiła po raz pierwszy do schroniska, jednak została odebrana przez właściciela. Niestety po niecałym roku ta piękna, długowłosa sunia została oddana z powrotem do schroniska. Pies znudził się "właścicielom" , nie miał się kto nią zajmować, brakowało nawet chęci żeby wystawić jej miskę z wodą. Sunia jest trochę zagubiona i nie czuje się pewnie w schroniskowym otoczeniu. Jednak wystarczy tylko bliskość człowieka a na pyszczku Sieny gości uśmiech. Psinka uwielbia pieszczoty i przytulanki. Jest przyjazna i bardzo energiczna. Umie chodzić na smyczy, ale bardzo ciągnie. Zgadza się z kolegą boksu. Szukamy dla niej domku w którym będzie bezpieczna i kochana przez całe życie, a człowiek już nigdy jej nie zawiedzie. NIE KUPUJ – ADOPTUJ ! PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl
PłećONA Wiek2 lata Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.