Puszatek.pl

pirat

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 16 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Gdynia
  • TELEFON 58... Pokaż numer telefonu 58 622 25 52

Pirat – 130/10 – Średniej wielkości psiak. Bardzo pozytywnie nastawiony do ludzi. Nie ma także problemów w kontaktach z innymi psami. Nie jest najmłodszy jednak pełen werwy i energii. Świetny kompan do długich spacerów za które dziękuje jak tylko pięknie potrafi. Codziennie siedzi na budzie próbując zwrócić na siebie uwagę odwiedzających schronisko. Mógłby zamieszkać w mieszkaniu jak i w domu z ogrodem. Bardzo stęskniony za kontaktem z człowiekiem w którego jest bardzo wpatrzony, nie pozwól mu dłużej czekać!

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

irysek_photo

IrysekMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Irysek Rasa: mix Ur. .1.6.2016 Płeć: samiec Wielkość: średni Waga: 6 kg Irysek to 3 miesięczny dzieciak, został znaleziony w lesie. Jak tylko do nas trafił bał się bardzo ludzi, musiał wcześniej nie mieć z nimi kontaktu. Dzieki pracy wolontariuszki już w ciągu tygodnia chłopak zmienił się nie do poznania. Chętnie przybiega, bawi się, wtula do głaskania. Do nowych osób w pierwszym momencie jest wycofany, ale po chwili można zyskać jego zainteresowanie. Jest pieskiem wrazliwym i z pewnością będzie wymagał dalszej socjalizacji, nauki i pokazania świata. Polecamy pieknego malucha do adopcji. filmik: https://www.youtube.com/watch?v=ZvobjhUQqu8 Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej, zgoda na kastrację w wyznaczonym przez nas terminie. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl _______________________________________________________________________________________ Nie możesz adoptować? Możesz pomóc bezdomnym psom na inne sposoby: *zostań wirtualnym opiekunem psa z naszego schroniska http\://www.fundacjapsom.pl/…/jak-zostac-wirtualnym-opiekun…/ *kup kalendarz lub inny gadżet z naszego sklepiku http\://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/kup-cos-w-sklepie/ *udostępnij/mów o nas https\://www.facebook.com/Fundacja-Przyjaciele-Braci-Mniej…/… *przekaż darowiznę pieniężną - wspomóż dalszą budowę naszego schroniska http\://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/wesprzyj-finansowo/ *przekaż dary rzeczowe, przekaż 1%, zbieraj nakrętki, ustaw naszą puszkę, zostań wolontariuszem http\://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/
PłećON Wiek3 msc Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.