Puszatek.pl

diana

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 6 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Opole
  • TELEFON 77... Pokaż numer telefonu 77 454 59 02

Diana ma tylko 2 lata. Jest bardzo energiczną sunią, ruch to jej żywioł. Uwielbia biegać, szaleć z innymi psami - ciągle jej mało ;) Jest typowo domowym psem, potrafiącym się zachować w mieszkaniu. Zna podstawowe komendy. W stosunku do ludzi przyjazna, można rzec, że aż za bardzo. W schronisku brakuje jej kontaktu z człowiekiem - gdy tylko wychodzi z boksu to skacze i chce rozdawać buziaki. Diana jest po prostu zdesperowana. Chce być z ludźmi, a musi siedzieć zamknięta w boksie.. Diana wymaga długich spacerów i zabaw, aby spożytkować swoją energię. Poza tym bardzo pragnie miłości i nowego domu. Mogłaby zamieszkać z drugim psem, który tak jak ona będzie chciał się bawić.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

sandy_photo

SandyMiasto: Warszawa

Sandy jest ok. 6-letnim psiakiem, który waży około 25 kilo (waga przy przyjęciu). Trafił do schroniska w styczniu 2015 roku. Sandy jest nietypowy. Ma problemy zdrowotne : m.in. powiększone serce i przerost prostaty. Po kastracji problemy z prostatą się jednak bardzo zmniejszyły. Być może także został mocno skrzywdzony bo na początku gryzł przy każdej próbie dotyku, może z bólu, może ze strachu. Ma gorsze i lepsze dni. Po podjętym leczeniu jego samopoczucie zdecydowanie się poprawiło. Stał się wesoły i bardziej otwarty na kontakt z ludźmi. Sandy jest skory do współpracy i robi bardzo duże postępy. Od psa, który nie tolerował dotyku stał się psem, który nie dosyć, że zaczął to akceptować, to zaczyna nawet to lubić J. Akceptuje już bez problemu zapinanie smyczy, zakładanie szelek, wyjmowanie piłki z pyszczka podczas zabawy. Chłopak jest psem silnym, bardzo energicznym i ciekawskim świata. Na spacerze ciągnie, ale też wraca na zawołanie do znanej mu osoby. Puszczony bez smyczy na wybiegu uwielbia zabawę, gonitwę, a najbardziej bieganie za piłeczką. Jakiego domu szuka Sandy? Doświadczonego opiekuna, dosyć aktywnego gdyż psiak jest młody i energiczny. Dom musi być cierpliwy i zrozumieć problemy i przeszłość chłopaka. Piesek robi się coraz bardziej kochany, robi bardzo duże postępy ale potrzebuje czasu, cierpliwości i spokoju. Adopcja Sandy możliwa jest po minimum 5 spacerach o ile wzajemne relacje nie wzbudzą żadnych wątpliwości. W sprawie adopcji Sandy zapraszam do kontaktu: Wiola 605 264 143, Marta 513 355 199
PłećON Wiek6 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.