Puszatek.pl

kier

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 7 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Piotrków Trybunalski
  • TELEFON 44... Pokaż numer telefonu 44 732 59 49, 502 614 063

Kier, ok 2-2,5 r. wykastrowany. Przyjacielski i łagodny do wszytskich ludzi. Lubi zabawe jest psem energicznym . Na smyczy trochę ciągnie.

PODOBNE ZWIERZAKI

dion_photo

DionMiasto: Józefów (k. Legionowa)

Dion to pies nietuzinkowy. Jego patron Dionizos, to bóg płodności, dzikiej natury, winnej latorośli i wina. Dobre skojarzenia? Super, a będzie tylko lepiej! Dion, to słonecznie ruda sierść, migdałowe bystre oczy i lekko kapryśny charakter. Jak kocha, to na zabój; bywa, że też dość ostentacyjnie nie lubi.. dlaczego? to pewnie doświadczenia sprzed etapu schroniska, kto wie, co się wówczas działo... Trafił do nas z Kobyłki, nie był wówczas w najlepszym stanie; długo leczyliśmy chorobę jelit, ale w tym czasie zyskiwaliśmy także jego zaufanie, bo skoro człowiek przykrywa kocykiem przy podawaniu chłodnej kroplówki, to chyba nie jest taki zły?... Dzisiaj Dion jest uosobieniem zdrowia i energii, jak na młodego psa przystało (+/-3 lata). Uwielbia las, żwacze wołowe oraz gmyranie po brzuchu i polikach. Jest elegantem - usiądzie, jeśli usłyszy komendę „piękny siad”, zwykłym „siadem” będzie mniej zainteresowany :) Będzie wspaniałym kompanem dla aktywnych ludzi, którzy potrafią docenić jego poczucie niezależności, ale jako doświadczeni psiarze zasłużą na jego zaufanie. Dion potrafi pokochać. Nie znamy jego stosunku do dzieci i do kotów; nie mieliśmy okazji, aby to przetestować. Na spacerach zachęca napotkanych psich towarzyszy do zabawy - samice i samców. Duży nie jest, w sam raz na kanapę, jakieś 15 kg szczęścia. Myślisz, że to cudo może wprowadzić nową jakość w Twoje życie, a Ty jesteś w stanie zagwarantować mu fantastyczny los? Zadzwoń! wolontariuszka Ania, kochająca Diona bezwarunkowo, nie będzie bezkrytyczna w stosunku do Ciebie, ale to wszystko w trosce o dobro Diona i o Waszą wspólną szczęśliwą przyszłość :) Daj sobie szanse ;) płeć: pies ur.ok. ? wielkość: średni kastracja: b.d. Kontakt w sprawie adopcji: wolontariusz Ania 601 649 934 wolontariuszka Małgośka 608 315 461 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: https//kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
PłećON Wiek4 lata Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.