Puszatek.pl

baron

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 9 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Piotrków Trybunalski
  • TELEFON 44... Pokaż numer telefonu 44 732 59 49, 502 614 063

Barok , ok 4-5 lat, wykastrowany. Piesek z charakterem, przyjazny do ludzi które zna, na obcych szczeka i jest niufny. Toleruje suczki. Typ :gospodarza.

PODOBNE ZWIERZAKI

wena_photo

WenaMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Wena Rasa: mix Ur.: 08.2017 Płeć: samica Wielkość: średnia Waga: 23 kg Wena to sunia w typie staffika, która wróciła do schroniska z nieudanej adopcji. Jej opiekunowie się rozstali i niestety nikt nie chciał zaopiekować się sunią, nikt nie czuł się za nią odpowiedzialny i najprostszym rozwiązaniem było oddanie psa z powrotem do schroniska. Wena bardzo potrzebuje dobrego domku w którym otoczona miłością zapomni o krzywdzie jaka ją spotkała od ludzi, którym ufała i których na pewno zdążyłą już pokochać. Sunia jest przyjacielsko nastawiona do człowieka, bardzo żywiołowa i rozbrykana. Lubi być w centrum uwagi, ciągle domaga się głaskania i przytulania. Ładnie chodzi na smyczy, choć potrafi czasem mocniej pociągnąć. W nowym domku Wena musi być jedynaczką, ponieważ nie dogaduje się z innymi zwierzakami. NIE KUPUJ – ADOPTUJ ! PIES, KTÓRY TRAFIA DO NASZEGO SCHRONISKA, OBJĘTY JEST 14-DNIOWĄ KWARANTANNĄ. Jeśli w tym czasie nie odbierze go właściciel, pies zostanie: zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany i będziemy szukać dla niego nowego opiekuna. ------------------------------------------- Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety dostępnej na naszej stronie, zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl
PłećONA Wiek3 lata Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.