Puszatek.pl

kliford

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 9 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Nowy Dwór Mazowiecki
  • TELEFON 79... Pokaż numer telefonu 795 845 242

Imię: Kliford Rasa: mix Ur.: 2012 Płeć: Pies Wielkość: duży Kliford mieszkał z bratem i siostrą w lesie. Gdy trafił do schroniska był bardzo nieśmiały i bał się człowieka. Po kilku miesiącach pobytu w schronisku oswoił się z ludźmi. Cieszy się, gdy widzi podchodzącą do niego osobę. Zaczepia pyszczkiem, chce, aby go głaskać i drapać po grzbiecie. Źle czuje się na smyczy, ale i tak już są maleńkie postępy. O wiele lepiej czuje się, gdy nie ma na sobie obroży, wtedy może swobodnie biegać po terenie schroniska. Kliford to fantastyczny pies, pełen pozytywnych uczuć i chęci pokochania kogoś. Dogaduje się zarówno z suczkami, jak i innymi samcami. Gdyby ktoś podarował mu spokojny, kochający dom z pewnością zyskałby dobrego przyjaciela. Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej dostępnej na naszej stronie zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl _______________________________________________________________________________________ Nie możesz adoptować? Możesz pomóc bezdomnym psom na inne sposoby: *zostań wirtualnym opiekunem psa z naszego schroniska http\ *kup kalendarz lub inny gadżet z naszego sklepiku http\ *udostępnij/mów o nas https\ *przekaż darowiznę pieniężną - wspomóż dalszą budowę naszego schroniska http\ *przekaż dary rzeczowe, przekaż 1%, zbieraj nakrętki, ustaw naszą puszkę, zostań wolontariuszem http\

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

malutka_photo

MalutkaMiasto: Józefów (k. Legionowa)

Wbrew temu jak ma na imię, wcale nie jest taka malutka- jest średniej wielkości pieskiem, do kolan. Kiedy sunia trafiła do schroniska, na początku 2016 roku, była tak przerażona, że wielu stałych bywalców nie wiedziała o jej istnieniu.. chowała się za budę i Wciskała w ciemne kąty boksu, niczym dzikie zwierzę. Można było odnieść wrażenie, że nie będzie dla niej nadziei... Jednak od tego czasu sunia zrobiła wielki progres. Nadal nie należy do "pieszczochów", ale na widok znajomych osób, delikatnie merda ogonkiem i chętnie bierze smakołyki. Sunia pozwala się ubrać w szelki i powoli pracuje nad tym, by wykonać pierwsze kroki poza betonowe mury schroniska. Wierzymy, że Malutka znajdzie dom i dzięki cierpliwym i doświadczonym ludziom już niedługo pozna co to zaufanie, miłość i pieszczoty. Płeć: suka wiek: ok 4-5 lat kastracja: b.d. wielkość: średni Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Zuza 508 904 936 wolontariuszka Małgośka 608 315 461 Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej: http://kundellos.pl/ankieta-adopcyjna/ Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch! Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej, zwrot kosztów profilaktyki oraz zgoda na ewentualne wizyty przed i poadopcyjne. Warunkiem adopcji jest też wykonanie zabiegu sterylizacji/kastracji w ustalonym terminie, o ile zabieg ten nie był wykonany wcześniej.
PłećONA Wiek5 lat Wielkośćśredni

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.