Puszatek.pl

moris

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 11 lat
  • WIELKOŚĆ duży
  • MIASTO Piotrków Trybunalski
  • TELEFON 44... Pokaż numer telefonu 44 732 59 49, 502 614 063

Moris, duży, wykastrowany. Przyjacielski do ludzi. do psów bywa dominujący, ale toleruje suczki.Pomimo swojego wieku, uwilbia zabawy z piłką .

PODOBNE ZWIERZAKI

sandy_photo

SandyMiasto: Warszawa

Sandy jest ok. 6-letnim psiakiem, który waży około 25 kilo (waga przy przyjęciu). Trafił do schroniska w styczniu 2015 roku. Sandy jest nietypowy. Ma problemy zdrowotne : m.in. powiększone serce i przerost prostaty. Po kastracji problemy z prostatą się jednak bardzo zmniejszyły. Być może także został mocno skrzywdzony bo na początku gryzł przy każdej próbie dotyku, może z bólu, może ze strachu. Ma gorsze i lepsze dni. Po podjętym leczeniu jego samopoczucie zdecydowanie się poprawiło. Stał się wesoły i bardziej otwarty na kontakt z ludźmi. Sandy jest skory do współpracy i robi bardzo duże postępy. Od psa, który nie tolerował dotyku stał się psem, który nie dosyć, że zaczął to akceptować, to zaczyna nawet to lubić J. Akceptuje już bez problemu zapinanie smyczy, zakładanie szelek, wyjmowanie piłki z pyszczka podczas zabawy. Chłopak jest psem silnym, bardzo energicznym i ciekawskim świata. Na spacerze ciągnie, ale też wraca na zawołanie do znanej mu osoby. Puszczony bez smyczy na wybiegu uwielbia zabawę, gonitwę, a najbardziej bieganie za piłeczką. Jakiego domu szuka Sandy? Doświadczonego opiekuna, dosyć aktywnego gdyż psiak jest młody i energiczny. Dom musi być cierpliwy i zrozumieć problemy i przeszłość chłopaka. Piesek robi się coraz bardziej kochany, robi bardzo duże postępy ale potrzebuje czasu, cierpliwości i spokoju. Adopcja Sandy możliwa jest po minimum 5 spacerach o ile wzajemne relacje nie wzbudzą żadnych wątpliwości. W sprawie adopcji Sandy zapraszam do kontaktu: Wiola 605 264 143, Marta 513 355 199
PłećON Wiek6 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.