Puszatek.pl

polar

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 9 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Słupsk
  • TELEFON 59... Pokaż numer telefonu 59 842 29 59

Polar to świetny ok 5 letni pies. Jest bardzo spokojny i ułożony. Przyszły właściciel nie powinien mieć z tym psem jakiś większych problemów. Na spacerach nie ciągnie, idzie kawałek przed opiekunem lub obok. Do innych psów jest nastawiony pokojowo. Polar nawet mało szczeka, od czasu do czasu da o sobie znać, może boi się że nie zostanie zauważony spośród tylu psów ? Miejmy nadzieję, że już niedługo ktos go jednak zauważy i da mu najwspanialszy domek na świecie ! ♥ Polar został odrobaczony, odpchlony, zaczipowany i posiada wszystkie aktualne szczepienia. Piesek przejdzie również zabieg kastracji. Osoby zainteresowane poznaniem/adopcją Polara zapraszamy do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt znajdującego się na ulicy Portowej 11 w Słupsku od poniedziałku do piątku w godzinach od 10 do 18, w weekendy od 10 do 15 możesz też skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 59 842 29 59. Nr konta: 80 1020 4649 0000 7902 0149 3816 - "na pomoc zwierzętom"

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

telma_photo

TelmaMiasto: Warszawa

Telma to sunia o wyjątkowo oryginalnej urodzie - długowłosa, długonosa, długa cała! No, może poza łapkami... Ma piękne, hipnotyzujące spojrzenie, którym potrafi niejednego zauroczyć. Telma jest wesołą i dość energiczną suczką. Tę energię pożytkuje harcując ze swoim przyjacielem Timurem (1445/19), z którym mieszka w boksie, i innymi pieskami na wybiegu. Na smyczy raczej nie ciągnie, chyba że pędzi za swoim długonogim kumplem. Na spacerach załatwia swoje psie sprawy i zaspokaja psią ciekawość, węsząc po okolicy. Lubi towarzystwo psów, potrafi mądrze budować z nimi relacje i nie wchodzi w konflikty. Pierwsze chwile w schronisku były dla niej trudne. W poczuciu zagrożenia Telmie zdarzało się szczekać w nadziei, że odstraszy nieznajomą osobę. Ale tych, którzy poświęcą jej chwilę uwagi, wita radośnie i z każdym kolejnym spotkaniem jest coraz bardziej wylewna. Ze względu na towarzyskie usposobienie Telmy i jej umiejętności dogadywania się z psami, byłoby doskonale, gdyby w domu zamieszkała z miłym psem lub gdyby jej rodzina była w stanie zapewnić odpowiednią dawkę kontaktów ze znajomymi, fajnymi psami. Telma w pierwszym momencie może być wycofana, niechętna do głaskania, onieśmielona nowymi sytuacjami i ludźmi. Dlatego szukamy dla niej rodziny, która rozumie, że każdy pies potrzebuje swojej przestrzeni, czasu i spokoju, by nabrać pewności siebie i poczuć się bezpiecznie. Sunia pod opieką Grupy 7. Osoby zainteresowane adopcją proszone są o kontakt z wolontariuszką: Asią 693 120 248 i Beatą 517 593 013.
PłećONA Wiek4 lata Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.