Puszatek.pl

fango

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 12 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Bydgoszcz
  • TELEFON 52... Pokaż numer telefonu 52 372 21 30, 523 490 390

Fango to szczupły, szorstkowłosy piesek sięgający do kolan. Ma około siedmiu lat. W Schronisku czeka już od września 2014 roku. Trafił tu jako przybłęda. Fango to miły pies. Nie jest nadmiernie aktywny, ani nadmiernie spokojny. Powinie szybko się odnaleźć zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem. Poza boksem staje się weselszy i kontaktowy. Ma dość uroczy wyraz pyszczka. Ładnie chodzi na smyczy, więc spaceruje się z nim spokojniej, choć świeżo po wyjściu z boksu może pociągnąć. Fango posiada komplet szczepień i jest wykastrowany, więc gotowy do adopcji.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

orionka_photo

OrionkaMiasto: Józefów (k. Legionowa)

Orionka to młodziutka sunia. Schroniskowe Imię książeczkowe Orka. Swym pięknym wyglądem przypomina nieco długowłosego owczarka niemieckiego. Jej wiek nie przekroczył na pewno 2 lat. Do schroniska trafiła wraz ze swoim bratem Neptunem. Orionka jest nieśmiałą suczką, nie wiemy jak wyglądało jej życie przed schroniskiem, możemy się jedynie domyślać... Suczka jest nieufna w stosunku do ludzi. Nie wie co to spacer, smycz czy szelki. Nie pozwala na dotyk. Na szczęście lubi przysmaki i dzięki temu możemy trochę oczarować lęki suczki i zacząć z nią efektywnie pracować. Na pewno ograniczone schroniskowe warunki nam tego nie ułatwiają. Jej przyszli opiekunowie będą musieli poświęcić trochę czasu i cierpliwości, by nauczyć Orionke pozytywnych skojarzeń z ludźmi. Jako że suczka jest młodziutka tak też nauka zaufania do człowieka w odpowiednich rękach powinna przynieść zadowalające rezultaty. płeć: suczka ur. 2015 (?) wielkość: duża sterylizacja: tak Kontakt w sprawie adopcji: wolontariuszka Dagna 509 406 713 wolontariuszka Paulina 510 318 643 wolontariuszka Ania 698 307 526 clio255@wp.pl Chcemy znaleźć dom najlepszy z możliwych, dlatego zainteresowanych będziemy prosili o wypełnienie ankiety adopcyjnej. kundellos.pl/ankieta-adopcyjna Adoptując psa, bierzemy na siebie odpowiedzialność za los żywego stworzenia na następne kilkanaście lat. Zwierzę nie jest rzeczą. Nie wydajemy psów na łańcuch!
PłećONA Wiek2 lata Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.