Puszatek.pl

fango

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 12 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Bydgoszcz
  • TELEFON 52... Pokaż numer telefonu 52 372 21 30, 523 490 390

Fango to szczupły, szorstkowłosy piesek sięgający do kolan. Ma około siedmiu lat. W Schronisku czeka już od września 2014 roku. Trafił tu jako przybłęda. Fango to miły pies. Nie jest nadmiernie aktywny, ani nadmiernie spokojny. Powinie szybko się odnaleźć zarówno w mieszkaniu, jak i w domu z ogrodem. Poza boksem staje się weselszy i kontaktowy. Ma dość uroczy wyraz pyszczka. Ładnie chodzi na smyczy, więc spaceruje się z nim spokojniej, choć świeżo po wyjściu z boksu może pociągnąć. Fango posiada komplet szczepień i jest wykastrowany, więc gotowy do adopcji.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

fabio_photo

FabioMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Fabio Rasa: mix Ur.: 2011 Płeć: Pies Wielkość: duży Waga: 31kg Fabio jest spokojnym i opanowanym psem. Nie ma problemu w nawiązywaniu kontaktów z ludźmi. Chętnie do każdego podchodzi, zapoznaje się i nadstawia grzbiet do drapania. Jest mądrym i pojętnym psem, wpatrzonym w człowieka. Potrzebuje kilku lekcji z chodzenia na smyczy, ale nauka nie powinna sprawić mu większych kłopotów, wystarczy kochający i cierpliwy opiekun. Szukamy dla niego domku w którym nie będzie innych zwierząt, ponieważ Fabio nie jest przyjaźnie do nich nastawiony. Fabio zasługuje na lepsze życie. Chce kochać i być kochanym. Pies do adopcji będzie odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany, wykastrowany. Warunkiem adopcji jest wypełnienie ankiety adopcyjnej dostępnej na naszej stronie zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl _______________________________________________________________________________________ Nie możesz adoptować? Możesz pomóc bezdomnym psom na inne sposoby: *zostań wirtualnym opiekunem psa z naszego schroniska http://www.fundacjapsom.pl/adopcje/jak-zostac-wirtualnym-opiekunem/ *kup kalendarz lub inny gadżet z naszego sklepiku http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/kup-cos-w-sklepie/ *udostępnij/mów o nas https://www.facebook.com/Fundacja-Przyjaciele-Braci-Mniejszych-165209940189199/?fref=ts *przekaż darowiznę pieniężną - wspomóż dalszą budowę naszego schroniska http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/wesprzyj-finansowo/ *przekaż dary rzeczowe, przekaż 1%, zbieraj nakrętki, ustaw naszą puszkę, zostań wolontariuszem http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/
PłećON Wiek5 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.