Puszatek.pl

eila

  • PŁEĆ ONA
  • WIEK 6 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Bydgoszcz
  • TELEFON 51... Pokaż numer telefonu 512 282 853

Eila to młodziutka sunia, ma dopiero 5 miesięcy. To średnia suczka, ale możliwe że jeszcze trochę podrośnie. Do SCHRONISKA trafiła 8 maja 2015, została znaleziona na działkach. Wobec ludzi jest bardzo miła, a chwilami aż zbyt nachalna (wiadomo, jak to szczeniak). Niestety ma pewne problemy z chodzeniem na smyczy - prawdopodobnie nikt jej nigdy tego nie nauczył. Będąc na smyczy niekiedy przypada do ziemi i nie chce dalej iść, próbuje też się uwolnić - potrafi przegryźć linkę. Nie zauważyłam żadnych problemów w kontaktach z innymi psami.

PODOBNE ZWIERZAKI

harpun_photo

HarpunMiasto: Tczew

Przepiękny starszy owczarek, porzucony na jesień życia. Dawniej był pewnie dumą rodziny i najlepszym stróżem domowego ogniska. Teraz został sam. Taką dostał emeryturę, boks, smutek w oczach i niedowierzanie. Czemu tak się stało. Harpun, bo o nim tu mowa to psiak w typie owczarka powyżej 8 lat, o mocnej budowie ciała i zranionym sercu. Jest jeszcze oszołomiony całą sytuacją i nie jest zainteresowany ludźmi. Jednak z dnia na dzień zaczyna witać się ze swoim opiekunem i nawet ogonek zaczyna merdać na jego widok. Harpun jest większym psiakiem, który grzecznie chodzi na spacery, nie ciągnie nie szaleje. Jest bardzo spokojny i zrównoważony. Czasami ma jeszcze odruchy strachu gdy ktoś z znienacka chcę Go dotknąć. Czy ktoś Go źle traktował? Nie wiemy. Grzecznie zachowuje się gdy w jego otoczeniu znajduje się psia płeć piękna. Nie jest nachalny i zaborczy. Delikatnie się zapoznaje i nawet odżywa. Szukamy dla naszego Harpuna spokojnego i kochającego domku, gdzie będzie mógł wygrzewać się w promieniach słońca obok swojej ukochanej rodziny. Mamy nadzieje, że ktoś jeszcze pokocha naszego chłopaka i pokaże mu nowe życie. Harpun przebywa pod opieką Schroniska OTOZ Animals w Tczewie. Numer ewidencyjny w schronisku: 25/21 Psiak jest zaszczepiony, odrobaczony, zaczipowany i wykastrowany. Zadzwoń do schroniska i zapytaj o adopcję: tel. 58 531 96 56 e-mail: tczew.schronisko@wp.pl OTOZ Animals Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt ul. Malinowska, 83-110 Tczew
PłećON Wiek8 lat Wielkośćduży

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.