Puszatek.pl

baguś

  • PŁEĆ ON
  • WIEK 6 lat
  • WIELKOŚĆ średni
  • MIASTO Nowy Dwór Mazowiecki
  • TELEFON 79... Pokaż numer telefonu 795 845 242

Baguś to bardzo nieśmiały pies. Gdy trafił do schroniskowego boksu nie chciał wychodzić z budy. Minęło trochę czasu i Baguś postanowił nam zaufać. Już nie tylko wychodzi z budy ale nawet żywo biega po wybiegu. Uwielbia, na wybiegu, kopać doły i z ciekawością przygląda się innym mieszkańcom schroniska. Jeszcze minie troszkę czasu zanim Baguś zaufa nam na dobre i głaskanie, czesanie będzie sprawiało mu przyjemność. Pokażmy Bagusiowi, że człowiek nie znaczy zło i że warto zaufać od nowa.

WYPEŁNIJ FORMULARZ I SPOTKAJ SIĘ ZE ZWIERZAKIEM

Akceptuję warunki przetwarzania moich danych osobowych

SKONTAKTUJEMY SIĘ Z TOBĄ W CELU POTWIERDZENIA MIEJSCA I TERMINU SPOTKANIA

PODOBNE ZWIERZAKI

rudy i Misiek_photo

Rudy i MisiekMiasto:

Misiek i Rudy to jedne z najdłużej przebywających psów w schronisku, trafiły do nas jeszcze za czasów zarządu PGK. Ich staż w schroniskowym boksie to aż 6 lat. Zostały wyłapane razem, na ulicach Koszalina. Dokładnie nie znamy przeszłości piesków, podejrzewamy jednak, że nie spotkało ich za wiele dobrego. Los obszedł się z nimi niesprawiedliwie, a w przypadku psów tym losem jest człowiek. Kiedy życie psa jest w rękach człowieka nie wróży to często niczego dobrego, czego przykładem są właśnie Misiek i Rudy, które zostały porzucone. Tutaj znalazły schronienie, miała to być jednak tylko tymczasowa przystań, jak dla każdego psa, który trafia do schroniska. Mimo to wiele psów spędza w nim większość życia, a nawet całe, aż do ostatniego dnia, odchodząc samotnie w boksie. Misiek i Rudy znajdują się na samym końcu schroniska. Dodatkowo ze względu na swój wiek i wygląd są niewidzialne dla ludzi odwiedzających schronisko, chcących adoptować psa. Misiek ma 15 lat, nie ma lewego oka, natomiast 10-letni Rudy jest przerażony i przez cały czas chowa się za Miśkiem. Pieski są w trakcie socjalizacji z wolontariuszami, aby nabrały zaufania do człowieka. To przestraszone czworonogi i bardzo łagodne. Oba pieski są w typie amstaffa, więc ciąży na nich stereotyp agresywnej rasy. Większość ludzi nie wie, że amstaffy są bardzo łagodne w stosunku do człowieka. Rudy choć jest kłębkiem strachu, ani myśli zawarczeć czy ugryźć. Daje się dotykać, ale tylko przy Miśku, inaczej po prostu ucieka. Pieski potrzebują czasu aby na nowo odkryć w człowieku dobro. Z pewnością byłoby im łatwiej w domu, gdzie okazywano by im miłość na co dzień. Jeśli chcesz któremuś z nich podarować taki dom, prosimy o kontakt ze Schroniskiem. Wspaniałym rozwiązaniem byłoby znaleźć wspólny dom dla obu piesków, ale czy los będzie dla nich, aż tak łaskawy?
PłećON Wiek12 lat Wielkośćśredni
klimek_photo

KlimekMiasto: Nowy Dwór Mazowiecki

Imię: Klimek Rasa: mix Ur. 2012 Płeć: samiec Wielkość: mały Waga: 13 kg Klimek to niewielki psiaczek o ładnym czarno-brązowym umaszczeniu. Został znaleziony w lesie, ma grubą sierść i nawet nadmiar tłuszczyku. Klimek ładnie chodzi na smyczy, jest pieskiem spokojnym i posłusznym. Lubi towarzystwo człowieka, jednak nie zabiega mocno o jego uwagę i nie wymaga za dużo głasków. Psiak ładnie dogaduje się z kolegami z boksu, więc domek z psim towarzystwem mile widziany. Klimek tak długo już czeka na szansę na szczęście, może to piesek właśnie dla Ciebie. Przyjedź - Poznaj - Pokochaj Klimka ! Pies do adopcji jest odrobaczony, zaszczepiony, zaczipowany i wykastrowany. Warunkiem adopcji jest zgoda na wizytę przed/po- adopcyjną, podpisanie umowy adopcyjnej. Dane kontaktowe do opiekunów: 795 845 242 Schronisko w Nowym Dworze Mazowieckim Fundacja Przyjaciele Braci Mniejszych www.fundacjapsom.pl _______________________________________________________________________________________ Nie możesz adoptować? Możesz pomóc bezdomnym psom na inne sposoby: *zostań wirtualnym opiekunem psa z naszego schroniska http://www.fundacjapsom.pl/adopcje/jak-zostac-wirtualnym-opiekunem/ *kup kalendarz lub inny gadżet z naszego sklepiku http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/kup-cos-w-sklepie/ *udostępnij/mów o nas https://www.facebook.com/Fundacja-Przyjaciele-Braci-Mniejszych-165209940189199/?fref=ts *przekaż darowiznę pieniężną - wspomóż dalszą budowę naszego schroniska http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/wesprzyj-finansowo/ *przekaż dary rzeczowe, przekaż 1%, zbieraj nakrętki, ustaw naszą puszkę, zostań wolontariuszem http://www.fundacjapsom.pl/jak-nam-pomoc/
PłećON Wiek4 lata Wielkośćmały

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.