Puszatek.pl

 

Puszatek.pl to specjalny projekt adopcyjny, który pomaga zwierzakom ze schronisk znaleźć swój nowy dom.

Puszatek.pl jest adresowany do wszystkich okazujących współczucie i oferujących pomoc zwierzętom.
Nikt nie jest w stanie oszacować ilości bezdomnych psów i kotów w Polsce - Puszatek.pl usilnie wspiera rozwiązanie tego problemu. Redaktorzy projektu mają na celu zapoznać wszystkich troszczących się o zwierzęta z mądrymi i kochającymi pupilami, które szukają domu.

Michał Gębała - manager projektu: „Pomysł na stworzenie tej inicjatywny istniał już od dawna i w końcu udało nam się postawić „kropkę nad i”. W projekcie chodzi przede wszystkim o miłość, o sposobność uczynienia świata lepszym, a ludzi i zwierzęta – szczęśliwszymi. Chodzi też o odwagę, dzięki której człowiek jest w stanie dokonać rzeczy niezwykłych. Bądź co bądź, zarówno ludzie jak i psy czy koty, wszyscy mają podstawowe pragnienie – żeby być kochanym. Każdy też potrzebuje domu. Prawdziwego, ciepłego domu, bo to właśnie dom jest miejscem, gdzie dzielimy nasze uczucie z innymi oraz sami jesteśmy kochani. I szczerze wierzę, że nasza inicjatywa pomoże Wam znaleźć nie tylko zwierzaka, ale także ciepło lojalnego i kochającego przyjaciela.”

Patrzymy wszyscy z nadzieją na ten nowy specjalny projekt – znane osobistości oraz zwykli ludzie, bogaci, którzy mogą udzielić pomocy finansowej oraz Ci, którzy mogą zaoferować swoją opiekę i energię. Napiszcie do nas o problemach i pożegnaniach, o radościach i poznawaniu nowych bratnich dusz. Uczyńmy razem ten świat lepszym. Znajdźmy Przyjaciela, który będzie spał obok nas jak ciepły kłębuszek i który ogrzeje nasze serca.

Na stronie umieszczamy oczekujące na dom oraz miłość psy i koty. Podstawowe informacje o każdym zwierzaku umieszczone są na osobnych kartach – wiek, płeć, waga, rasa. Zobacz ich profile i spotkaj się z wybranym zwierzakiem – nich stanie się on Twoim przyszłym kochanym Przyjacielem.

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.