Puszatek.pl

Wspieraj Fundację Puszatek 26 stycznia 2021

Wspieraj Fundację Puszatek

Ty także możesz wspierać działania Fundacji dla zwierząt Puszatek, dzięki czemu więcej psów i kotów ze schronisk znajdzie nowy kochający dom!

Przekaż darowiznę na rzecz Fundacji:

  • Wpłaty o tytule "Darowizna" na konto Fundacji: 79 1140 2004 0000 3102 8079 8178
  • Wpłaty za pośrednictwem bramki płatniczej pod adresem: LINK DO PŁATNOŚCI

Dziękujemy!

❤️ ❤️ ❤️

Współpracujemy ze schroniskami dla zwierząt z całego kraju, tworząc ogólnopolską bazę zwierząt ze schronisk. Dzięki temu osoby zainteresowane adoptowaniem psa lub adoptowaniem kota mogą w prosty i szybki sposób znaleźć wymarzonego przyjaciela, bez konieczności odwiedzania kilkunastu różnych stron wielu schronisk.

Pomagamy nie tylko schroniskom z wielkich miast, ale także tym mniejszym i często zapomnianym. Szukamy domów nie tylko dla młodych i zdrowych zwierzaków, które mają największą szansę na adopcję, ale przede wszystkim dla tych starszych i schorowanych, często doświadczonych przez życie... Nie pozwólmy im spędzić więcej czasu w schroniskowych klatkach - ich miejsce jest w prawdziwym, kochającym domu!

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.