Puszatek.pl

Adopcja oczami zwierzaka 6 stycznia 2015

Adopcja oczami zwierzaka
Początkowo chodziła w tę i z powrotem, dosyć niepewnym krokiem, z głową spuszczoną w dół. Na pewno miała ciężki dzień, bo wyglądała na niezwykle smutną i wiedziałem, że trzeba ją jakoś pocieszyć. „Kto ma to zrobić jak nie ja?” – pomyślałem.

Gdy przechodziła koło mojego box’u spojrzała na mnie, a ja wesoło zamerdałem ogonem, by dodać jej trochę otuchy. Najwidoczniej podziałało, bo przykucnęła tuż obok mojego „domku” i zawołała nieśmiało w moją stronę. Podbiegłem do krat klatki i polizałem ją po rękach, by podnieść ją na duchu i aby się już nie martwiła. Chciałem dać jej znać, że wszystko na pewno się ułoży, że będzie dobrze. Widziałem jak kilka łez spłynęło po jej policzkach, więc wtuliłem się w nią na tyle, na ile pozwalały mi dzielące nas kratki. Udało mi się przynieść jej przynajmniej chwilowe ukojenie, ponieważ przestała płakać, a na jej twarzy po raz pierwszy zagościł nieśmiały uśmiech.

Nagle wstała, odeszła od mojego box’u i znów płacząc zniknęła z moich oczu. Bałem się, że całe moje wysiłki poszły na marne. Jednak po niedługiej chwili wróciła uśmiechnięta i pełna radości, a moja klatka została otworzona. Natychmiast podbiegłem do niej i teraz, już bez żadnych przeszkód, wskoczyłem w jej ramiona i przytuliłem jak najmocniej tylko mogłem. Czułem jak jej serce bije w euforii. Była bardzo szczęśliwa.

Zapewniłem ją, że od teraz już na zawsze będziemy razem i że zawsze zapewnię jej bezpieczeństwo. Obiecałem, że zawsze będą ją wspierał i że w każdej sytuacji może na mnie liczyć.

Dla mnie ten dzień był bardzo udany. Udało mi się pomóc człowiekowi, który tak bardzo potrzebował pocieszenia i miłości!Poruszyła Cię historia opisana przez Rupika? Chcesz, by zwierzak dał Tobie dużo szczęścia i miłości? To naprawdę takie proste!

Jak zaadoptować zwierzaka ze schroniska?
1. Wybierz zwierzaka, któremu chciałbyś dać nowy dom
2. Wypełnij formularz kontaktowy
3. Przekażemy Twoją prośbę do schroniska, w którym jest Twój przyszły pupil
4. Odwiedź wybranego przez Ciebie zwierzaka i przedstaw mu się
5. Zaadoptuj go i daj prawdziwy dom Twojemu nowemu Przyjacielowi

❤️ ❤️ ❤️

Ty także możesz wspierać działania Fundacji dla zwierząt Puszatek, dzięki czemu więcej psów i kotów ze schronisk znajdzie nowy kochający dom!

Przekaż darowiznę na rzecz Fundacji:

  • Wpłaty o tytule "Darowizna" na konto Fundacji: 79 1140 2004 0000 3102 8079 8178
  • Wpłaty za pośrednictwem bramki płatniczej pod adresem: LINK DO PŁATNOŚCI

Dziękujemy!

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.