Puszatek.pl

Horoskop dla kotów spod znaku "Byk" (20.04-20.05) 26 kwietnia 2021

Horoskop dla kotów spod znaku "Byk" (20.04-20.05)
Ma pociąg do domowych dóbr tj. koców, poduszek i miękkiej pościeli. Rzadko pokazuje emocje. Woli przebywać w domu, z przyjemnością wita gości. Czasami właścicielowi jest ciężko odgadnąć nastrój kota spod znaku Byka.

Kot spod znaku Byka jest mądry i spokojny. Przynajmniej przez większość czasu. Nie jest podatny na panikę. Nie warto oczekiwać od niego niespodziewanych zachowań. Logika jego działań jest prosta i przejrzysta. Ogólnie rzecz biorąc jest to zwierzak, który nie ma nic przeciwko rutynie i spokojnemu upływowi czasu.

Fizycznie kot spod znaku Byka może być nieco większy od standardowych rozmiarów, ma piękne, inteligentne oczy i dobry apetyt, co koniec końców, uwzględniając skłonności do spokojnego życia, może prowadzić do otyłości u zwierzaka. Rzeczywiście, kot spod znaku Byka uwielbia jeść. Można powiedzieć, że jest to jedna z głównych przyjemności jego życia, a wysiłki opiekunów, mające zapobiec tuczeniu kota, mogą doprowadzić jedynie do tego, że kot będzie głośno i żałośnie miauczeć, informując sąsiadów o "nieludzkim okrucieństwu". Kot spod znaku Byka po mistrzowsku potrafi wysępić łakocie, z resztą nie pogardzi też tym, co uda mu się ściągnąć ze stołu póki nikt nie widzi.

Gdy kot nie śpi jest wiernym towarzyszem swego pana, doskonale wiedzącym kto jest jego żywicielem. Ale jeśli pominąć te małe wady - skłonność do obżarstwa i lenistwa - to kot spod znaku Byka jest idealnym zwierzątkiem domowym, spokojnym, cierpliwym i potulnym. Komuś te cechy wydadzą się banalne, ale z drugiej strony Byk, bardziej niż którykolwiek inny kot, ma zdolności leczenia swojego pana. Kot spod znaku Byka łatwo obniży ciśnienie, wyleczy z migreny, a być może doda właścicielowi kilka lat życia.

Dla Byka nie ma znaczenia, jak jest w jego domu. Jest obojętny na sprzątanie i porządek. Być może dlatego, że większość czasu woli spędzać śpiąc w ciepłym miejscu. Kot spod znaku Byka, oczywiście, nie jest fanem sportowych rozrywek, takich jak skoki czy długie spacery. Jako urodzony pod znakiem Ziemi, chętnie będzie spędzał całe dnie, leżąc na parapecie i kontemplując świat. A jeśli będziecie próbować zmusić go do aktywnej zabawy, szczęśliwszy od tego nie będzie. Kotki spod znaku Byka są świetnymi matkami, ponieważ kocięta są dla nich sensem istnienia.

Przeczytaj także: Horoskop dla psa spod znaku Byka

W związku z powyższym, idealnymi gospodarzami dla kotów spod znaku Byka mogą być osoby dążące do spokojnego, poukładanego życia. Tak więc koty spod znaku Byka najlepiej pasują do osób spod znaku Koziorożca, Raka i Panny, gdyż są one w stanie osiągnąć doskonałą harmonię w codziennym życiu i relacjach między sobą. Kot spod znaku Byka jest również idealnym towarzyszem dla osób starszych lub tych, którzy mają skłonności do depresji. Taki kot jest szczęśliwy tylko w atmosferze, którą można określić jako "znajoma rutyna".

❤️ ❤️ ❤️

Ty także możesz wspierać działania Fundacji dla zwierząt Puszatek, dzięki czemu więcej psów i kotów ze schronisk znajdzie nowy kochający dom!

Przekaż darowiznę na rzecz Fundacji:

  • Wpłaty o tytule "Darowizna" na konto Fundacji: 79 1140 2004 0000 3102 8079 8178
  • Wpłaty za pośrednictwem bramki płatniczej pod adresem: LINK DO PŁATNOŚCI

Dziękujemy!

Puszatek.pl wspiera bezdomne zwiarzaki, m.in. takie jak kot i pies w znalezieniu domu, przeważenie tym które przebywają w schronisku. Niesiemy pomoc, aby połączyć zwierzaka z nowymi właścicielami.